Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL FREYA ***

Země:Maďarsko
Destinace:Zalakaros
Lokalita:ZALAKAROS
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:4, 5, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:4 160
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Zalakaros: městečko leží v jihozápadní části Maďarska, 30 km od Balatonu. Lázně Zalakaros nabízejí více než 5000 m2 vodní plochy. Areál termálních lázní je rozdělen na 3 části. Na kryté i venkovní termální a zážitkové lázně, ve kterých se nacházejí bazény s léčivou a termální vodou, plavecký bazén, dětské a zážitkové ... více infobazény. K dispozici je také saunový svět a pára. Další částí je léčebné centrum, ve kterém se nachází 3 bazény (z toho 2 s léčivou vodou), možnost zajištění procedur. Třetí část tvoří letní venkovní koupaliště - sedací bazén s léčivou vodou, plavecký bazén, rodinný bazén, bazén s vlnami, dětský bazén, skluzavky (otevřeno od května do září).
Vstupné (cena v r. 2020):
základní celodenní vstupné (bez léčebného centra) - dle období: dospělí 3.000,- až 3.900,- Ft, děti 3-5 let 800,- Ft, studenti 6-18 let 2.250,- až 2.800,- Ft. Komplexní celodenní vstupné (vč. léčebného centra) dle o

Informace o zájezdu

Poloha:lázeňské město Zalakaros leží 30 km od jezera Balaton. Hotel se nachází v blízkosti termálních lázní Gránit, se kterými je spojen průchodem - podzemní chodbou. Vnitřní i venkovní bazény jsou tak i v zimě hostům pohodlně dostupné.
Vybavení:restaurace, lobby bar, kavárna, kadeřník, kosmetika, masáže, půjčovna kol, biliár, parkoviště.
Koupání:Léčebné termální lázně Gránit:
Kryté koupaliště (v ceně základní vstupenky): bazén s léčivou vodou, bazén s termální vodou, relax zóny s lehátky.
Venkovní bazény a letní koupaliště (v ceně základní vstupenky): na ploše více než 10ti hektarového parku se nacházejí dva sedací bazény s léčivou vodou 34-36°C. V letní části pak bazény s termální vodou (sportovní, rodinný, dětský), bazén pro nejmenší, bazén s umělým vlnobitím, plavecký bazén 50 m, komplex toboganů a skluzavek. Areál letního koupaliště je v provozu květen-září.
Zážitková část (není zahrnuto v ceně - za příplatek cca 7 €/den): krytá část - bazén s 10 druhy vodních atrakcí, multifunkční sportovní bazén s atrakcemi, krytý dětský bazén, tobogany, prostory k odpočinku, parní kabina a sauny - finská, aroma a světelno-terapeutická sauna), venkovní část: rekreační bazén s perličkovou lázní, skotskou sprchou, vodními chrliči a toboganem, hydro-masážní bazén, dětský bazén, prostory k opalování a lehátka.
Cena zahrnuje:Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje SUPERIOR, některé s možností 1-2 přistýlek, hygienické zařízení, balkón, telefon, TV, minibar, WiFi připojení na internet.(1 přistýlka vhodná i pro dospělého, 2 přistýlky pro děti do 9,99 let).
Stravování:
polopenze formou švédského stolu.
Vstup do termálních lázní Gránit (základní vstupenka).
Doprava:vlastní.
Vzdálenost z Brna 330 km, z Prahy 530 km.
Speciální nabídka:Denní vstup do termálních lázní Gránit - základní vstupenka (vstup do léčebné části s bazény s termální vodou a v období 1.5.-30.9. i na letní koupaliště).
Zapůjčení županu ZDARMA.
WiFi internet.
Poznámka:Minimální délka pobytu 3 noci.
Možnost dokoupení cestovního pojištění.
V místě pobytu se hradí pobytová taxa 1,5 €/den, parkovné 1,7 €/den.
Možný pobyt se psy - malá rasa.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL FREYA ***

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 4,5,8 polopenze Vlastní pokoj SUPERIOR 5430 Kč Vybrat
2+0 4,5,8 polopenze Vlastní pokoj SUPERIOR 4160 Kč Vybrat
2+1 4,5,8 polopenze Vlastní pokoj SUPERIOR 4160 Kč Vybrat
2+2 4,5,8 polopenze Vlastní pokoj SUPERIOR 4160 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Freya

Fotogalerie

HOTEL FREYA *** (Maďarsko - ZALAKAROS)HOTEL FREYA *** (Maďarsko - ZALAKAROS)HOTEL FREYA *** (Maďarsko - ZALAKAROS)HOTEL FREYA *** (Maďarsko - ZALAKAROS)HOTEL FREYA *** (Maďarsko - ZALAKAROS)HOTEL FREYA *** (Maďarsko - ZALAKAROS)HOTEL FREYA *** (Maďarsko - ZALAKAROS)HOTEL FREYA *** (Maďarsko - ZALAKAROS)HOTEL FREYA *** (Maďarsko - ZALAKAROS)HOTEL FREYA *** (Maďarsko - ZALAKAROS)HOTEL FREYA *** (Maďarsko - ZALAKAROS)HOTEL FREYA *** (Maďarsko - ZALAKAROS)HOTEL FREYA *** (Maďarsko - ZALAKAROS)HOTEL FREYA *** (Maďarsko - ZALAKAROS)HOTEL FREYA *** (Maďarsko - ZALAKAROS)HOTEL FREYA *** (Maďarsko - ZALAKAROS)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: