Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Clarion Congress Hotel BRATISLAVA ****

Země:Slovensko
Destinace:Bratislava
Lokalita:BRATISLAVA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:1 000
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Bratislava: hlavní město Slovenska se rozkládá na obou březích Dunaje, v jihozápadní části země, u hranic s Maďarskem a Rakouskem. Symbolem města je Bratislavský hrad se 4 věžemi tyčící se nad Dunajem. Většina památek se nachází v historickém centru města. Michalská brána - jediná, která se dochovala z původního opevnění, ... více infoStará radnice - komplex budov ze 14.-15. století, Grassalkovichov palác - dnes sídlo prezidenta, katedrála Sv. Martina, budova Academie Istropolitany, budova evangelické školy a další. Dalším symbolem slovenské historie je hrad Devín, který představuje jednu z nejvýznamnějších archeologických lokalit Slovenska. Ruiny mohutné pevnosti tyčící se nad soutokem Dunaje a Moravy přinesly nálezy už z 5. tisíciletí př. n. l. Mezi techické zajímavosti patří Nový most přes Dunaj, postavený v 70. letech 20. století. Ocelový most je zavěšen na jednom pylonu a zvláštní atrakcí je restaurace s vyhlídkovou plošinou umístěná

Informace o zájezdu

Poloha:hotel se nachází v centru města, pouhých 10 minut chůze od Bratislavského hradu, v blízkosti obchodních center a jen pár kroků od Hlavního nádraží.
Vybavení:restaurace, lobby bar, fitness centrum, hotelové garáže.
Cena zahrnuje:Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje STANDARD: hygienické zařízení, fén, TV, klimatizace, trezor, minibar, set pro přípravu kávy a čaje, telefon, WiFi internet.
Stravování:
snídaně formou švédského stolu.
Speciální nabídka:WiFi internet ZDARMA.
Vstup do fitness centra ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 1 noc.
Možný pobyt se psy (poplatek 10 €/noc).
Parkování v garáži 15 €/den.
Pobytová taxa (místní poplatek) 1,7 €/noc.

Výběr ubytovací kapacity Clarion Congress Hotel BRATISLAVA ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 2,3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj STANDARD 1810 Kč Vybrat
2+0 2,3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj STANDARD 1000 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Clarion Congress Bratislava

Fotogalerie

Clarion Congress Hotel BRATISLAVA **** (Slovensko - BRATISLAVA)Clarion Congress Hotel BRATISLAVA **** (Slovensko - BRATISLAVA)Clarion Congress Hotel BRATISLAVA **** (Slovensko - BRATISLAVA)Clarion Congress Hotel BRATISLAVA **** (Slovensko - BRATISLAVA)Clarion Congress Hotel BRATISLAVA **** (Slovensko - BRATISLAVA)Clarion Congress Hotel BRATISLAVA **** (Slovensko - BRATISLAVA)Clarion Congress Hotel BRATISLAVA **** (Slovensko - BRATISLAVA)Clarion Congress Hotel BRATISLAVA **** (Slovensko - BRATISLAVA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.