Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL BARÓNKA ***/****

Země:Slovensko
Destinace:Bratislava
Lokalita:BRATISLAVA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:2, 3, 4 dnů
Stravování:snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:1 210
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Bratislava: hlavní město Slovenska se rozkládá na obou březích Dunaje, v jihozápadní části země, u hranic s Maďarskem a Rakouskem. Symbolem města je Bratislavský hrad se 4 věžemi tyčící se nad Dunajem. Většina památek se nachází v historickém centru města. Michalská brána - jediná, která se dochovala z původního opevnění, ... více infoStará radnice - komplex budov ze 14.-15. století, Grassalkovichov palác - dnes sídlo prezidenta, katedrála Sv. Martina, budova Academie Istropolitany, budova evangelické školy a další. Dalším symbolem slovenské historie je hrad Devín, který představuje jednu z nejvýznamnějších archeologických lokalit Slovenska. Ruiny mohutné pevnosti tyčící se nad soutokem Dunaje a Moravy přinesly nálezy už z 5. tisíciletí př. n. l. Mezi techické zajímavosti patří Nový most přes Dunaj, postavený v 70. letech 20. století. Ocelový most je zavěšen na jednom pylonu a zvláštní atrakcí je restaurace s vyhlídkovou plošinou umístěná

Informace o zájezdu

Poloha:hotel se nachází ve východní části Bratislavy, v místní části Rača. Hotel se nachází jen 7 min. jízdy autem od letiště a v blízkosti dálnice D1. Tato oblast je odedávna známá svojí tradicí pěstování kvalitní vinné révy.
Vybavení:restaurace, vinárna, letní terasa, zimní zahrada, relaxační centrum (bazén s perličkou a večerním osvětlením, sauna, masáže), WiFi internet. Placené parkoviště u hotelu.
Koupání:krytý hotelový bazén (16 x 9 x 1,4 m) s perličkou a večerním osvětlením.
Koupaliště Bratislava-Zlaté Piesky 10 km.
Cena zahrnuje:Ubytování:
pokoje ***:
1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, fén, telefon, chladnička, rádio.
pokoj **** standard:
1 a 2-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, LCD TV-SAT, fén, telefon, chladnička, trezor, minibar, klimatizace, rádio.
apartmán *** 2+2:
dvoulůžkový apartmán s možností až 2 přistýlek pro děti (rozkládací gauč), hygienické zařízení, TV-SAT, fén, telefon, chladnička, rádio.
rodinný pokoj **** 2+2:
dvoulůžková ložnice a pokoj se 2 lůžky pro děti do 11,99 let, hygienické zařízení, TV-SAT, fén, telefon, chladnička, rádio.
Stravování:

snídaně formou švédského stolu.
Další služby dle zvoleného typu pobytu/balíčku.
Popis ubytování a programu zájezdu:Rekreační pobyt: 1x/2x/3x ubytování, 1x/2x/3x snídaně vstup do hotelového bazénu.
Objevte Bratislavu:
2x ubytování ve 2lůžkovém pokoji ****, wellcome drink a dezert, 2x snídaně, vstup do hotelového bazénu, 1 hod sauna, Bratislava Card na 3 dny (bezplatné cestování veřejnou dopravou v zónách 100+101, knižní průvodce městem s mapou, slevy do vybraných muzeích, galeriích, restauracích, na koncerty, do klubů, do ZOO, bazénů, na nákupy), pěší prohlídka Bratislavy, prohlídka města a hradu vláčkem s audioprůvodcem (1 hod), vstup do galérie Nedbalka (slovenské moderní umění) vč. kávy/čaje v galerijní kavárně, parkování u hotelu, dřívější check-in a pozdější check-out.
Romantický pobyt:
2x ubytování ve 2lůžkovém pokoji ****, 2x snídaně, na přivítanou lahev sektu a košík ovoce na pokoji, 1x romantická večeře při svíčkách s lahví vína, vstup do hotelového bazénu, 1 hod sauna, 1x masáž (30 minut), parkování u hotelu, dřívější check-in a pozdější check-out.
Rodinný pobyt:
(pro dospělé a max 2 děti do 14,99 let) 2x ubytování v rodinném pokoji, wellcome drink a dezert, 2x snídaně, vstup do hotelového bazénu, prohlídka města a hradu vláčkem s audioprůvodcem (1 hod), ZOO Bratislava s Dinoparkem, informační materiály a mapa Bratislavy, parkování u hotelu, dřívější check-in a pozdější check-out.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Vstup do krytého bazénu ZDARMA.
WiFi internet.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu rekreační pobyt 1 noc, ostatní balíčky 2 noci.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL BARÓNKA ***/****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 2,3,4 snídaně Vlastní pokoj *** 2080 Kč Vybrat
1+0 2,3,4 snídaně Vlastní pokoj **** STANDARD 2370 Kč Vybrat
2+0 2,3,4 snídaně Vlastní pokoj *** 1210 Kč Vybrat
2+0 2,3,4 snídaně Vlastní pokoj **** STANDARD 1500 Kč Vybrat
2+1 2,3,4 snídaně Vlastní apartmán *** 1900 Kč Vybrat
2+1 2,3,4 snídaně Vlastní pokoj *** 1210 Kč Vybrat
2+1 2,3,4 snídaně Vlastní rodinný pokoj 2440 Kč Vybrat
2+2 2,3,4 snídaně Vlastní apartmán *** 1900 Kč Vybrat
2+2 2,3,4 snídaně Vlastní rodinný pokoj 2440 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Barónka

Fotogalerie

HOTEL BARÓNKA ***/**** (Slovensko - BRATISLAVA)HOTEL BARÓNKA ***/**** (Slovensko - BRATISLAVA)HOTEL BARÓNKA ***/**** (Slovensko - BRATISLAVA)HOTEL BARÓNKA ***/**** (Slovensko - BRATISLAVA)HOTEL BARÓNKA ***/**** (Slovensko - BRATISLAVA)HOTEL BARÓNKA ***/**** (Slovensko - BRATISLAVA)HOTEL BARÓNKA ***/**** (Slovensko - BRATISLAVA)HOTEL BARÓNKA ***/**** (Slovensko - BRATISLAVA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: