Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA

Země:Slovensko
Destinace:Jižní Slovensko
Lokalita:PODHÁJSKA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:1 080
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

JIŽNÍ SLOVENSKO: region s množstvím léčivých pramenů a termálních koupališť je nejteplejší oblastí Slovenska. PODHÁJSKA - termální koupaliště s výraznými léčivými účinky - složení vody je zde velmi podobné složení vody v Mrtvém moři, proto je vhodná k léčení kožních a cévních nemocí i nemocí pohybového ústrojí a problémů dýchacích ... více infocest. Město ŠTÚROVO láká nejen svým termálním koupalištěm ale i Ostrihomskou bazilikou, tyčící se na druhém břehu Dunaje. Nedaleko Komárna na hranicích s Maďarskem se nachází letní termální koupaliště PATINCE. Oblíbeným koupalištěm je také VEĹKÝ MEDER. Dalším oblíbeným termálním koupalištěm jeThermalpark DUNAJSKÁ STREDA, který se rozkládá na ploše 18 ha, nabízí 10 bazénů (4 vnitřní a 6 venkovních) s mineralizovanou léčivou a termální vodou s teplotou 24-40 °C. V blízkosti lázní DUDINCE se nachází letní koupaliště Dudinka (4 bazény s vodními atrakcemi, rekreační,

Informace o zájezdu

Poloha:areál apartmánového domu se nachází v tiché části obci jen 500 m od termálního koupaliště.
Vybavení:uzavřený komplex tvoří apartmánový dům, zahrada, venkovní bazén, dva altánky s grilem a krbem, houpačky pro děti, parkoviště.
Stravování:vlastní vaření.
Koupání:bazén na zahradě.
500 m - termální koupaliště s celoročním provozem (9 bazénů a tobogán v letním období, v zimním období 3 bazény), Wellness centrum Aquamarin (kryté i venkovní bazény s termální i užitkovou vodou, vitální svět a další atrakce).
Cena zahrnuje:Ubytování:
Apartmán 2+2:
2lůžková ložnice, vybavená kuchyně (chladnička, dvouvařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí), posezení pro čtyři osoby a rozkládací gauč (2 přistýlky), TV-SAT, WiFi internet, hygienické zařízení.
Apartmán 6+2:
přízemí 2lůžková ložnice, vybavená kuchyně (chladnička,dvouvařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí), posezení pro osm osob, TV-SAT, WiFi internet, hygienické zařízení. V podkroví je obytná galerie se dvěma lůžky a přistýlkou a samostatný pokoj se dvěma lůžky a přistýlkou.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:WiFi připojení na internet ZDARMA.
Využívání bazénu na zahradě ZDARMA.
Parkování ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu v období 1.7.-1.9.22 5 nocí, v ostatním období 2 noci.
Dítě do 2,99 let bez nároku na služby ZDARMA.
Minimální obsazenost apartmá 2+2:
2 osoby, apartmá 6+2: 4 osoby (při nižší obsazenosti se platí neobsazené lůžko).
V ceně pobytu je zahrnuta spotřeba el. energie a vody, ložní prádlo a závěrečný úklid.
Plánované technické odstávky termálního koupaliště Podhájska a wellness centra Aquamarín: Venkovní sedací bazén a plovárna uzavřeny v termínu 25.4.-2.5.2022 vč. Wellness centrum Aquamarin uzavřen v období 19.4.-2.5.2022 vč.

Výběr ubytovací kapacity APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+2 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní apartmán 2+2 1080 Kč Vybrat
6+2 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní apartmán 6+2 1080 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Apartmánový dům Magnólia

Fotogalerie

APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.