Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA

Země:Slovensko
Destinace:Jižní Slovensko
Lokalita:PODHÁJSKA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:1 020
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Jižní Slovensko: tento region s množstvím termálních koupališť je nejteplejší oblastí Slovenska a ideálním místem jak pro rodinnou rekreaci, tak pro ty, kteří chtějí využít blahodárných účinků léčivých pramenů. Pozoruhodné termální koupaliště s výraznými léčivými účinky se nachází v Podhájské. Složení vody je zde velmi podobné složení vody v Mrtvém moři, ... více infoproto je vhodná k léčení kožních a cévních nemocí i nemocí pohybového ústrojí. Pára z termálního pramene je vhodná i pro lidi, kteří trpí problémy dýchacích cest. Mnoho turistů láká každoročně nejteplejší kout Slovenska - Štúrovo a to nejen svým termálním koupalištěm. Ostrihomská bazilika tyčící se na druhém břehu Dunaje, dodává Štúrovu osobité kouzlo. Nedaleko Komárna na hranicích s Maďarskem se nachází termální koupaliště Patince, které poskytuje návštěvníkům vše ke strávení příjemné dovolené spojené s aktivním odpočinkem. Mezi čes

Informace o zájezdu

Poloha:areál apartmánového domu se nachází v tiché části obci jen 500 m od termálního koupaliště.
Vybavení:uzavřený komplex tvoří apartmánový dům, zahrada, venkovní bazén, dva altánky s grilem a krbem, houpačky pro děti, parkoviště.
Stravování:vlastní vaření.
Koupání:- bazén na zahradě- 500 m - termální koupaliště s celoročním provozem (9 bazénů a tobogán v letním období, v zimním období 3 bazény), Wellness centrum Aquamarin (kryté i venkovní bazény s termální i užitkovou vodou, vitální svět a další atrakce)
Cena zahrnuje:Ubytování:
Apartmán 2+2:
2lůžková ložnice, vybavená kuchyně (chladnička, dvouvařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí), posezení pro čtyři osoby a rozkládací gauč (2 přistýlky), TV-SAT, WiFi internet, hygienické zařízení.
Apartmán 6+2:
přízemí 2lůžková ložnice, vybavená kuchyně (chladnička,dvouvařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí), posezení pro osm osob, TV-SAT, WiFi internet, hygienické zařízení. V podkroví je obytná galerie se dvěma lůžky a přistýlkou a samostatný pokoj se dvěma lůžky a přistýlkou.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:WiFi připojení na internet ZDARMA.
Využívání bazénu na zahradě ZDARMA.
Parkování ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu v období 1.7.-1.9.18 5 nocí, v ostatním období 2 noci.
Dítě do 2,99 let bez nároku na služby ZDARMA.
Minimální obsazenost apartmá 2+2:
2 osoby, apartmá 6+2: 4 osoby (při nižší obsazenosti se platí neobsazené lůžko).
V ceně pobytu je zahrnuta spotřeba el. energie a vody, ložní prádlo a závěrečný úklid.
Plánované technické odstávky termálního koupaliště Podhájska: v období 23.10.-6.11.2017. a 9.4.-30.4.2018.

Výběr ubytovací kapacity APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+2 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní apartmán 2+2 1020 Kč Vybrat
6+2 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní apartmán 6+2 1020 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Apartmánový dům Magnólia

Fotogalerie

APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: