Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) PENZION MAX

Země:Slovensko
Destinace:Jižní Slovensko
Lokalita:PODHÁJSKA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:1 970
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

JIŽNÍ SLOVENSKO: region s množstvím léčivých pramenů a termálních koupališť je nejteplejší oblastí Slovenska. PODHÁJSKA - termální koupaliště s výraznými léčivými účinky - složení vody je zde velmi podobné složení vody v Mrtvém moři, proto je vhodná k léčení kožních a cévních nemocí i nemocí pohybového ústrojí a problémů dýchacích ... více infocest. Město ŠTÚROVO láká nejen svým termálním koupalištěm ale i Ostrihomskou bazilikou, tyčící se na druhém břehu Dunaje. Nedaleko Komárna na hranicích s Maďarskem se nachází letní termální koupaliště PATINCE. Oblíbeným koupalištěm je také VEĹKÝ MEDER. Dalším oblíbeným termálním koupalištěm jeThermalpark DUNAJSKÁ STREDA, který se rozkládá na ploše 18 ha, nabízí 10 bazénů (4 vnitřní a 6 venkovních) s mineralizovanou léčivou a termální vodou s teplotou 24-40 °C. V blízkosti lázní DUDINCE se nachází letní koupaliště Dudinka (4 bazény s vodními atrakcemi, rekreační,

Informace o zájezdu

Poloha:penzion se nachází v obci Podhájska, která je známá svým termálním koupalištěm s unikátní léčivou vodou, která je srovnatelná s vodou Mrtvého moře. Voda má teplotu 80°C a do bazénů je ochlazována na 33 - 38°C. Léčí se tu nemoci kožní a pohybového ústrojí. Penzion je situovaný nedaleko zastávky autobusu a vlaku.
Vybavení:letní restaurace, wellness centrum (parní sauna, finská sauna, vířivka, relaxační místnost), zahrada s terasami, altán s krbem (možnost zapůjčení grilovacího setu), dětské hřiště, terasa se zahradou, krb (možnost zapůjčení grilovacího setu), dětské hřiště, půjčovna a úschovna kol. Parkování v areálu penzionu (kamerový systém).
Stravování:vlastní vaření (možnost dokoupení stravy na místě).
Koupání:termální koupaliště s celoročním provozem (9 bazénů a tobogán v letním období, v zimním období 3 bazény), Wellness centrum Aquamarin (kryté i venkovní bazény s termální i užitkovou vodou, vitální svět a další atrakce) - 600 m od penzionu.
Cena zahrnuje:Ubytování: 2, 3 a 4-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, vybavený kuchyňský kout (elektrický dvouvařič, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí), LCD TV, rádio, WiFi internet.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Vstup do wellness centra 2 hod denně ve vyhrazených hodinách (standardně 17:00 - 21:00).
Dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA.
Parkování v areálu ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 4 noci.
Možný pobyt se psy za poplatek 6 €/den.
Vlastní vaření.
Nekuřácký objekt.
Na místě se hradí poplatek místnímu úřadu (pobytová taxa) 0,5 €/os/den.
Plánované technické odstávky termálního koupaliště Podhájska a wellness centra Aquamarín: Venkovní sedací bazén a plovárna uzavřeny v termínu 25.4.-2.5.2022 vč. Wellness centrum Aquamarin uzavřen v období 19.4.-2.5.2022 vč.

Výběr ubytovací kapacity PENZION MAX

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 5,6,7,8 bez jídla Vlastní pokoj 2960 Kč Vybrat
2+0 5,6,7,8 bez jídla Vlastní pokoj 1970 Kč Vybrat
2+1 5,6,7,8 bez jídla Vlastní pokoj 1970 Kč Vybrat
3+0 5,6,7,8 bez jídla Vlastní pokoj 1970 Kč Vybrat
3+1 5,6,7,8 bez jídla Vlastní pokoj 1970 Kč Vybrat
4+0 5,6,7,8 bez jídla Vlastní pokoj 1970 Kč Vybrat
4+1 5,6,7,8 bez jídla Vlastní pokoj 1970 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Pension Max

Fotogalerie

PENZION MAX (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION MAX (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION MAX (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION MAX (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION MAX (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION MAX (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION MAX (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION MAX (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION MAX (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION MAX (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION MAX (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION MAX (Slovensko - PODHÁJSKA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.