Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE

Země:Slovensko
Destinace:Jižní Slovensko
Lokalita:SENEC
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:1 350
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

JIŽNÍ SLOVENSKO: region s množstvím léčivých pramenů a termálních koupališť je nejteplejší oblastí Slovenska. PODHÁJSKA - termální koupaliště s výraznými léčivými účinky - složení vody je zde velmi podobné složení vody v Mrtvém moři, proto je vhodná k léčení kožních a cévních nemocí i nemocí pohybového ústrojí a problémů dýchacích ... více infocest. Město ŠTÚROVO láká nejen svým termálním koupalištěm ale i Ostrihomskou bazilikou, tyčící se na druhém břehu Dunaje. Nedaleko Komárna na hranicích s Maďarskem se nachází letní termální koupaliště PATINCE. Oblíbeným koupalištěm je také VEĹKÝ MEDER. Dalším oblíbeným termálním koupalištěm jeThermalpark DUNAJSKÁ STREDA, který se rozkládá na ploše 18 ha, nabízí 10 bazénů (4 vnitřní a 6 venkovních) s mineralizovanou léčivou a termální vodou s teplotou 24-40 °C. V blízkosti lázní DUDINCE se nachází letní koupaliště Dudinka (4 bazény s vodními atrakcemi, rekreační,

Informace o zájezdu

Poloha:prázdninová vesnička skládající se ze 13 bungalovů se nachází na severní straně Slunečních jezer, 25 km od Bratislavy. V okolí Sence je řada cyklostezek.
Vybavení:každý bungalov se skládá ze čtyř 4-lůžkových apartmánů. V areálu recepce, restaurace, bufet s letní terasou, dětské hřiště s pískovištěm, tenisový kurt s umělým povrchem, hřiště na plážový volejbal, WiFi internet.
Stravování:vlastní vaření.
Koupání:Sluneční jezera (cca 200 m).
Aquapark Senec (500 m od apartmánů) s termální vodou a celoročním provozem nabízí celoročně otevřenou krytou halu s relaxačním, klidovým, proplouvacím, dětským a plaveckým bazénem, tobogán. Letní část areálu s bazénem, dětským bazénem, skluzavkami a tobogány).
Cena zahrnuje:Ubytování:
4-lůžkový apartmán:
oddělená 2-lůžková ložnice, možnost přistýlky, obývací místnost s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout (chladnička, dvojvařič, rychlovarná konvice a základní nádobí), TV, hygienické zařízení. Každý apartmán má své venkovní posezení a parkovací místo.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:1 dítě do 1,99 let bez nároku na služby ZDARMA.
Spotřeba elektrické energie a vody, ložní prádlo, osuška v ceně pobytu. WiFi internet ZDARMA.
Při pobytu na 7 nocí lístek na 2 jízdy vláčkem ''Senecký Express'' v období červenec-srpen ZDARMA.
Vstup do areálu Slunečních jezer ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu v období 1.7.-1.9. 3 noci, v ostatních obdobích 2 noci.
Minimální obsazenost apartmánu v období 1.7.-1.9. 3 osoby (min 2 dosp a 1 dítě), v ostatních obdobích 2 osoby.
Při nástupu na pobyt se hradí vratná záloha 50 € nebo 1.000 Kč.
Pobytová taxa cca 0,7 €/os/noc se hradí na místě.
Parkovné 3 €/noc, při pobytu na 7 nocí 10 €/pobyt.
Možný pobyt se psy za poplatek 10 €/noc.
Možnost zapůjčení dětské postýlky za poplatek 7 €/noc.

Výběr ubytovací kapacity APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
4+0 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní apartmán pro 2-4 osoby 1350 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Apartmány Holiday Village Senec

Fotogalerie

APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE (Slovensko - SENEC)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.