Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES

Země:Slovensko
Destinace:Jižní Slovensko
Lokalita:SLÁDKOVIČOVO
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:1 190
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Jižní Slovensko: tento region s množstvím termálních koupališť je nejteplejší oblastí Slovenska a ideálním místem jak pro rodinnou rekreaci, tak pro ty, kteří chtějí využít blahodárných účinků léčivých pramenů. Pozoruhodné termální koupaliště s výraznými léčivými účinky se nachází v Podhájské. Složení vody je zde velmi podobné složení vody v Mrtvém moři, ... více infoproto je vhodná k léčení kožních a cévních nemocí i nemocí pohybového ústrojí. Pára z termálního pramene je vhodná i pro lidi, kteří trpí problémy dýchacích cest. Mnoho turistů láká každoročně nejteplejší kout Slovenska - Štúrovo a to nejen svým termálním koupalištěm. Ostrihomská bazilika tyčící se na druhém břehu Dunaje, dodává Štúrovu osobité kouzlo. Nedaleko Komárna na hranicích s Maďarskem se nachází termální koupaliště Patince, které poskytuje návštěvníkům vše ke strávení příjemné dovolené spojené s aktivním odpočinkem. Mezi čes

Informace o zájezdu

Poloha:chatová osada leží v areálu termálního koupaliště, které se nachází 42 km od Bratislavy. V areálu termálního koupaliště je termální vrt, ze kterého vytéká voda o teplotě 62°C, která příznivě působí na celkové uvolnění organismu. Vedle areálu se nachází jezero o rozloze 40 000 m2, které je oblíbeným místem pro rybáře.
Vybavení:v areálu koupaliště o rozloze 14 ha jsou kromě samostatných chatek i restaurace, stánky s občerstvením, vymezené plochy pro stanování, karavany, parkoviště aut, hygienické zařízení i umývárna. K dispozici je stolní tenis, streetball, pískoviště se skluzavkami a houpačkami, malá lezecká stěna a plážový volejbal.
Koupání:venkovní areál 5 bazénů (plavecký 20 x 50 m do 26°C, 2 rekreační bazény do 28°C, klidový bazén do 38°C a dětský bazén do 30°C). Klidový a dětský bazén jsou s termální vodou, ostatní bazény jsou termální vodou ohřívány. V bazénech jsou k dispozici masážní trysky, vodní chrliče a skluzavka, nový tobogán. Vnitřní bazény (rehabilitační a dětský bazén) otevřeny jen v zimní sezóně 14.9.2017-31.5.2018 denně mimo pondělí.
Cena zahrnuje:Ubytování: samostatné 4-lůžkové chatky: 2-lůžková ložnice, obývací místnost s rozkládacím gaučem nebo 2 samostatnými válendami a možností přistýlky, kuchyňský kout (vč. chladničky a dvojvařiče) a hygienické zařízení. Před každou chatkou je venkovní posezení.
Stravování:
polopenze.
Doprava:vlastní
Poznámka:V místě pobytu se hradí: povinný vstup do areálu venkovního letního termálního koupaliště (vstupné r. 2018: dospělí 7,00 €/den, děti od 3 let 3,50 €/den), parkovné 2,00 €/den, poplatek místnímu úřadu 0,50 €.
V ceně pobytu je zahrnuta spotřeba el. energie a vody, ložní prádlo a závěrečný úklid.
Areál venkovního termálního koupaliště v provozu cca 1.6.-15.9.18 (dle počasí), vnitřní bazény v zimní sezóně 14.9.17-31.5.18 otevřeny denně mimo pondělí (vstupné 4-6 €/3 hod). Venkovní termální klidový bazén celoročně sobota a neděle.
Minimální délka pobytu:
v období 1.7.-26.8.18 3 noci, v ostatním období 2 noci.
Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální obsazenost 2 os (nelze 1 osoba).

Výběr ubytovací kapacity CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
4+0 LM 3,4,5,8 polopenze Vlastní chatka 1190 Kč Vybrat
4+1 LM 3,4,5,8 polopenze Vlastní chatka 1190 Kč Vybrat


Fotogalerie

CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: