Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) PENZION ZLATÁ RYBKA

Země:Slovensko
Destinace:Jižní Slovensko
Lokalita:PODHÁJSKA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:1 530
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

JIŽNÍ SLOVENSKO: region s množstvím léčivých pramenů a termálních koupališť je nejteplejší oblastí Slovenska. PODHÁJSKA - termální koupaliště s výraznými léčivými účinky - složení vody je zde velmi podobné složení vody v Mrtvém moři, proto je vhodná k léčení kožních a cévních nemocí i nemocí pohybového ústrojí a problémů dýchacích ... více infocest. Město ŠTÚROVO láká nejen svým termálním koupalištěm ale i Ostrihomskou bazilikou, tyčící se na druhém břehu Dunaje. Nedaleko Komárna na hranicích s Maďarskem se nachází letní termální koupaliště PATINCE. Oblíbeným koupalištěm je také VEĹKÝ MEDER. Dalším oblíbeným termálním koupalištěm jeThermalpark DUNAJSKÁ STREDA, který se rozkládá na ploše 18 ha, nabízí 10 bazénů (4 vnitřní a 6 venkovních) s mineralizovanou léčivou a termální vodou s teplotou 24-40 °C. V blízkosti lázní DUDINCE se nachází letní koupaliště Dudinka (4 bazény s vodními atrakcemi, rekreační,

Informace o zájezdu

Poloha:penzion se nachází v klidné části Podhájske, která je známá svou léčivou vodou a jejími příznivými účinky na onemocnění dýchacího ústrojí či na revmatismus, cévní a kloubní onemocnění. Voda má teplotu kolem 80°C a do bazénu se ochlazuje na příjemných 33-38 °C.
Vybavení:snídárna, terasa s grilem pro příjemné posezení a parkoviště zdarma, dětské hřiště, WiFi internet.
Koupání:Termální koupaliště s celoročním provozem (9 bazénů a tobogán v letním období, v zimním období 3 bazény), Wellness centrum Aquamarin (kryté i venkovní bazény s termální i užitkovou vodou, vitální svět a další atrakce) - 350 m od penzionu.
Cena zahrnuje:Ubytování:
POKOJE:
1 a 2-lůžkové pokoje, některé s možností až 2 přistýlek, hygienické zařízení, TV-SAT, chladnička, rychlovarná konvice, WiFi internet.
APARTMÁN:
až pro 5 osob, ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyně, hygienické zařízení, WiFi internet.
Stravování:
bez snídaně nebo se snídaní formou švédského stolu (pobyt se snídaní lze jen v období 1.5.-1.10.2022).
Doprava:vlastní.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu:
pokoje 3 noci, apartmán: 5 nocí mimosezona, 7 nocí sezona.
Možný pobyt se psy (menší rasa) za poplatek 3 €/noc.
1 dítě do 3,99 let bez nároku na služby ZDARMA. (možnost zapůjčení dětské postýlky za 5 €/den).
Pobytová taxa (poplatek místnímu úřadu):
0,50 €/osoba/noc.
Plánované technické odstávky termálního koupaliště Podhájska a wellness centra Aquamarín: Venkovní sedací bazén a plovárna uzavřeny v termínu 25.4.-2.5.2022 vč. Wellness centrum Aquamarin uzavřen v období 19.4.-2.5.2022 vč.

Výběr ubytovací kapacity PENZION ZLATÁ RYBKA

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní pokoj BEZ SNÍDANĚ 2320 Kč Vybrat
1+0 4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj SE SNÍDANÍ 2930 Kč Vybrat
2+0 4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní pokoj BEZ SNÍDANĚ 1530 Kč Vybrat
2+0 4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj SE SNÍDANÍ 1950 Kč Vybrat
2+1 4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní pokoj BEZ SNÍDANĚ 1530 Kč Vybrat
2+1 4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj SE SNÍDANÍ 1950 Kč Vybrat
2+2 4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní pokoj BEZ SNÍDANĚ 1530 Kč Vybrat
2+2 4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj SE SNÍDANÍ 1950 Kč Vybrat
5+0 6,7,8 snídaně Vlastní apartmán BEZ SNÍDANĚ 6900 Kč Vybrat
5+0 8 snídaně Vlastní apartmán SE SNÍDANÍ 11370 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Penzion Zlatá Rybka

Fotogalerie

PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)PENZION ZLATÁ RYBKA (Slovensko - PODHÁJSKA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.