Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL THERMAL ***

Země:Slovensko
Destinace:Jižní Slovensko
Lokalita:ŠTÚROVO
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 8 dnů
Stravování:polopenze, snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:2 620
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Jižní Slovensko: tento region s množstvím termálních koupališť je nejteplejší oblastí Slovenska a ideálním místem jak pro rodinnou rekreaci, tak pro ty, kteří chtějí využít blahodárných účinků léčivých pramenů. Pozoruhodné termální koupaliště s výraznými léčivými účinky se nachází v Podhájské. Složení vody je zde velmi podobné složení vody v Mrtvém moři, ... více infoproto je vhodná k léčení kožních a cévních nemocí i nemocí pohybového ústrojí. Pára z termálního pramene je vhodná i pro lidi, kteří trpí problémy dýchacích cest. Mnoho turistů láká každoročně nejteplejší kout Slovenska - Štúrovo a to nejen svým termálním koupalištěm. Ostrihomská bazilika tyčící se na druhém břehu Dunaje, dodává Štúrovu osobité kouzlo. Nedaleko Komárna na hranicích s Maďarskem se nachází termální koupaliště Patince, které poskytuje návštěvníkům vše ke strávení příjemné dovolené spojené s aktivním odpočinkem. Mezi čes

Informace o zájezdu

Poloha:Štúrovo je nejjižnějším městem Slovenska a návštěvníky přitahuje nejen svým zajímavým přírodním prostředím. Štúrovo a jeho okolí nabízí: kulturně-historické památky (románská rotunda, ostřihomská bazilika), muzea (městské muzeum, křesťanské muzeum), sportovně-rekreační zařízení (termální koupaliště Vadaš, aquapark, bowling centrum,...). Hotel se nachází přímo v areálu termálního koupaliště.
Vybavení:restaurace, snack bar, dětský koutek, letní terasa, nové wellness centrum (o rozloze 900 m2), kde se nacházejí tři zážitkové termální bazény, vířivka s výhledem na Ostřihomskou baziliku, saunový svět (parní, finská a infra sauna), zážitkové sprchy se světelnou a zvukovou terapií, solná kabina, masáže. Parkování v areálu koupaliště.
Koupání:termální koupaliště Vadaš vybudované na ploše 25 ha. Venkovní bazény (Laguna - bazén s mořskými vlnami, plavecký bazén, bazén Relax, Hviezda, dětský bazén, sedací bazén, perličkový bazén) - letní termální koupaliště v provozu květen-září a kryté bazény (plavecký, sedací a dětský bazén - v provozu celoročně mimo červen-srpen). V areálu se nachází také jezero s možností rybolovu, zapůjčení loděk a šlapadel, tenisové kurty, atrakce pro děti, minigolf, stolní tenis, restaurace atd. Od února 2018 u hotelu nové wellness centrum - 3 zážitkové termální bazény, vířivka.
Cena zahrnuje:Ubytování: 1, 2, 3 a 4-lůžkové pokoje STANDARD, hygienické zařízení, klimatizace, TV, minibar, telefon, rádio, WiFi internet.
Stravování:
snídaně nebo polopenze - dle zvoleného typu pobytu.
Další služby dle zvoleného typu pobytu.
Popis ubytování a programu zájezdu:Rekreační pobyt: 2x/3x/4x/7x ubytování se snídaní, vstup do hotelového wellness centra s bazény, vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí). Platnost pobytu: celoročně.
Romantický balíček:
2x ubytování s polopenzí, 1x oběd, 1 lahev sektu na pokoji, vstup do hotelového wellness centra, vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí), výlet vláčkem do Ostřihomi, 1x sleva na masáž. Platnost pobytu: 1.5.-28.6. a 1.9.-16.9.2018.
Rodinný balíček:
2x ubytování s polopenzí, 1x oběd, při příjezdu překvapení pro děti, vstup do hotelového wellness centra, vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí), vstup na tobogány (v červnu), výlet vláčkem do Ostřihomi. Platnost pobytu: 1.5.-28.6. a 1.9.-16.9.2018.
Relaxační balíček:
2x ubytování s polopenzí, 1x oběd, vstup do hotelového wellness centra, vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí), vstup na tobogány (v červnu), 1x sleva na masáž, výlet vláčkem do Ostřihomi. Platnost pobytu: 1.5.-28.6. a 1.9.-16.9.2018.
Rekreační pobyt:
2x/3x/4x/7x ubytování se snídaní, vstup do hotelového wellness centra s bazény, vstup do bazénů kryté plovárny s termálními bazény. Platnost pobytu: celoročně.
Romantický balíček:
2x/3x ubytování s polopenzí, 1x/2x polévka, 1x teplý nápoj (káva, čaj, čokoláda), 1 lahev sektu na pokoji, vstup do hotelového wellness centra (2 zážitkové bazény s termální vodou, dětský bazén, 3 sauny), vstup do kryté plovárny (bazény s termální vodou), 1x kupon 3 € na masáž,kupón na 10% slevu do restaurace Thermal, vstup do fitness centra Fit Haus. Platnost pobytu: 17.9.-21.12.2018.
Rodinný balíček:
2x/3x ubytování s polopenzí, 1x/2x polévka (pro děti palačinky), 1x teplý nápoj (káva, čaj, čokoláda), při příjezdu překvapení pro děti, vstup do hotelového wellness centra (2 zážitkové bazény s termální vodou, dětský bazén, 3 sauny), vstup do kryté plovárny (bazény s termální vodou), 1x kupon 3 € na masáž,kupón na 10% slevu do restaurace Thermal, vstup do fitness centra Fit Haus. Platnost pobytu: 17.9.-21.12.2018.
Relaxační balíček:
2x/3x ubytování s polopenzí, 1x/2x polévka, 1x teplý nápoj (káva, čaj, čokoláda), vstup do hotelového wellness centra (2 zážitkové bazény s termální vodou, dětský bazén, 3 sauny), vstup do kryté plovárny (bazény s termální vodou), 1x kupon 3 € na masáž,kupón na 10% slevu do restaurace Thermal, vstup do fitness centra Fit Haus. Platnost pobytu: 17.9.-21.12.2018.
Speciální nabídka:Vstup do hotelového wellness centra s bazény ZDARMA.
Vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí). Celoročně vstup do krytého plaveckého bazénu na koupališti ZDARMA (mimo červen-srpen).
Parkování na nehlídaném parkovišti, WiFi internet, zapůjčení županu pro osoby na 12 let ZDARMA.
Každý den 2 lehátka a slunečník na 1 pokoj ZDARMA (mimo dne příjezdu).
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 2 noci.
Vstup na koupaliště (zahrnutý v ceně) je na čipové karty (vratná kauce).

Výběr ubytovací kapacity HOTEL THERMAL ***

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,8 snídaně Vlastní pokoj STANDARD se snídaní 3210 Kč Vybrat
1+0 LM 3,4 polopenze Vlastní pokoj STANDARD s polopenzí 3850 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,8 snídaně Vlastní pokoj STANDARD se snídaní 2620 Kč Vybrat
2+0 LM 3,4 polopenze Vlastní pokoj STANDARD s polopenzí 3260 Kč Vybrat
3+0 3,4,5,8 snídaně Vlastní pokoj STANDARD se snídaní 2620 Kč Vybrat
3+0 LM 3,4 polopenze Vlastní pokoj STANDARD s polopenzí 3260 Kč Vybrat
4+0 3,4,5,8 snídaně Vlastní pokoj STANDARD PLUS se snídaní 2620 Kč Vybrat
4+0 LM 3,4 polopenze Vlastní pokoj STANDARD PLUS s polopenzí 3260 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Thermal

Fotogalerie

HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: