Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) WELLNESS HOTEL THERMAL ***

Země:Slovensko
Destinace:Jižní Slovensko
Lokalita:ŠTÚROVO
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 8 dnů
Stravování:snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:2 580
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Jižní Slovensko: tento region s množstvím termálních koupališť je nejteplejší oblastí Slovenska a ideálním místem jak pro rodinnou rekreaci, tak pro ty, kteří chtějí využít blahodárných účinků léčivých pramenů. Pozoruhodné termální koupaliště s výraznými léčivými účinky se nachází v Podhájské. Složení vody je zde velmi podobné složení vody v Mrtvém moři, ... více infoproto je vhodná k léčení kožních a cévních nemocí i nemocí pohybového ústrojí. Pára z termálního pramene je vhodná i pro lidi, kteří trpí problémy dýchacích cest. Mnoho turistů láká každoročně nejteplejší kout Slovenska - Štúrovo a to nejen svým termálním koupalištěm. Ostrihomská bazilika tyčící se na druhém břehu Dunaje, dodává Štúrovu osobité kouzlo. Nedaleko Komárna na hranicích s Maďarskem se nachází termální koupaliště Patince, které poskytuje návštěvníkům vše ke strávení příjemné dovolené spojené s aktivním odpočinkem. Mezi čes

Informace o zájezdu

Poloha:Štúrovo je nejjižnějším městem Slovenska a návštěvníky přitahuje nejen svým zajímavým přírodním prostředím. Štúrovo a jeho okolí nabízí: kulturně-historické památky (románská rotunda, ostřihomská bazilika), muzea (městské muzeum, křesťanské muzeum), sportovně-rekreační zařízení (termální koupaliště Vadaš, aquapark). Hotel se nachází přímo v areálu termálního koupaliště.
Vybavení:restaurace, snack bar, dětský koutek, společná kuchyňka, letní terasa, wellness centrum (o rozloze 900 m2), kde se nacházejí dva zážitkové termální bazény, dětský bazén, vířivka s výhledem na Ostřihomskou baziliku, saunový svět (parní,finská a infra sauna), zážitkové sprchy se světelnou a zvukovou terapií, solná kabina, masáže. Parkování u hotelu.
Koupání:letní termální koupaliště Vadaš se rozkládá na ploše 25 ha. V období červen-srpen v provozu 7 venkovních bazénů s termální vodou, v květnu a září 4 bazény s termální vodou. Krytá plovárna (celoroční provoz) s termální vodou (plavecký a dětský bazén, venkovní sedací bazén, 2 sauny). V areálu koupaliště se nachází také jezero s možností rybolovu, zapůjčení loděk a šlapadel, tenisové kurty, atrakce pro děti, minigolf, stolní tenis, restaurace atd. Hotelové wellness centrum - dva zážitkové termální bazény, dětský bazén, vířivka.
Cena zahrnuje:1, 2, 3 a 4-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, klimatizace, LCD-TV, minibar, trezor, telefon, WiFi internet.
Stravování:
snídaně nebo polopenze (dle zvoleného typu pobytu).
Další služby dle zvoleného typu pobytu/balíčku.
Popis ubytování a programu zájezdu:Rekreační pobyt: 2x/3x/4x/7x ubytování se snídaní, vstup do hotelového wellness centra s bazény, vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí), vstup do kryté plovárny. Platnost pobytu: celoročně.
Wellness & Relax balíček:
2x/3x ubytování s polopenzí, 1x/2x polévka na oběd, 1x teplý nápoj, vstup do hotelového wellness centra, vstup do kryté plovárny. Platnost pobytu: 1.11.-21.12.18 a 2.1.-18.4.19, 23.4.-30.4.19.
Wellness & Rodina balíček:
2x/3x ubytování s polopenzí, 1x/2x polévka na oběd, 1x teplý nápoj, při příjezdu překvapení pro děti, vstup do hotelového wellness centra, vstup do kryté plovárny. Platnost pobytu: 1.11.-21.12.18 a 2.1.-18.4.19, 23.4.-30.4.19.
Wellness & Romantika balíček:
2x/3x ubytování s polopenzí, 1x/2x polévka na oběd, 1x teplý nápoj, 1 lahev sektu na pokoji, vstup do hotelového wellness centra, vstup do kryté plovárny, 1x sleva na masáž. Platnost pobytu: 1.11.-21.12.18 a 2.1.-18.4.19, 23.4.-30.4.19.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Vstup do hotelového wellness centra s bazény ZDARMA.
Vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí) ZDARMA. Vstup do kryté plovárny v areálu koupaliště (celoročně mimo červen-srpen - odstávka) ZDARMA.
Parkování na nehlídaném parkovišti, WiFi internet, zapůjčení županu pro osoby nad 12 let ZDARMA.
Každý den 2 lehátka a slunečník na 1 pokoj ZDARMA (mimo dne příjezdu).
Vstup do fitness centra Fit Haus (450 m od hotelu) ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 2 noci.
Vstup na koupaliště (zahrnutý v ceně) je na čipové karty (vratná kauce).
HOTELOVÉ WELLNESS CENTRUM MIMO PROVOZ:
23.9.-27.9.2019. (po dobu uzavírky mají hoteloví hosté zdarma vstup do krytého bazénu v areálu koupaliště).
KRYTÝ BAZÉN V AREÁLU KOUPALIŠTĚ MIMO PROVOZ:
1.9.-15.9.2019. (Hotelové wellness centrum s bazény i venkovní bazény v areálu koupaliště v provozu - dle počasí).

Výběr ubytovací kapacity WELLNESS HOTEL THERMAL ***

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,8 snídaně Vlastní pokoj STANDARD 3150 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,8 snídaně Vlastní pokoj STANDARD 2580 Kč Vybrat
3+0 3,4,5,8 snídaně Vlastní pokoj STANDARD 2580 Kč Vybrat
4+0 3,4,5,8 snídaně Vlastní pokoj STANDARD PLUS 2580 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Thermal

Fotogalerie

WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: