Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) WELLNESS HOTEL THERMAL ***

Země:Slovensko
Destinace:Jižní Slovensko
Lokalita:ŠTÚROVO
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:2 580
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

JIŽNÍ SLOVENSKO: region s množstvím léčivých pramenů a termálních koupališť je nejteplejší oblastí Slovenska. PODHÁJSKA - termální koupaliště s výraznými léčivými účinky - složení vody je zde velmi podobné složení vody v Mrtvém moři, proto je vhodná k léčení kožních a cévních nemocí i nemocí pohybového ústrojí a problémů dýchacích ... více infocest. Město ŠTÚROVO láká nejen svým termálním koupalištěm ale i Ostrihomskou bazilikou, tyčící se na druhém břehu Dunaje. Nedaleko Komárna na hranicích s Maďarskem se nachází letní termální koupaliště PATINCE. Oblíbeným koupalištěm je také VEĹKÝ MEDER. Dalším oblíbeným termálním koupalištěm jeThermalpark DUNAJSKÁ STREDA, který se rozkládá na ploše 18 ha, nabízí 10 bazénů (4 vnitřní a 6 venkovních) s mineralizovanou léčivou a termální vodou s teplotou 24-40 °C. V blízkosti lázní DUDINCE se nachází letní koupaliště Dudinka (4 bazény s vodními atrakcemi, rekreační,

Informace o zájezdu

Poloha:Štúrovo je nejjižnějším městem Slovenska a návštěvníky přitahuje nejen svým zajímavým přírodním prostředím. Štúrovo a jeho okolí nabízí: kulturně-historické památky (románská rotunda, ostřihomská bazilika), muzea (městské muzeum, křesťanské muzeum), sportovně-rekreační zařízení (termální koupaliště Vadaš, aquapark). Hotel se nachází přímo v areálu termálního koupaliště.
Vybavení:restaurace, snack bar, dětský koutek, společná kuchyňka, letní terasa, wellness centrum (o rozloze 900 m2), kde se nacházejí dva zážitkové termální bazény, dětský bazén, vířivka s výhledem na Ostřihomskou baziliku, saunový svět (parní,finská a infra sauna), zážitkové sprchy se světelnou a zvukovou terapií, solná kabina, masáže. Parkování u hotelu.
Koupání:letní termální koupaliště Vadaš se rozkládá na ploše 25 ha. V období červen-srpen v provozu 7 venkovních bazénů s termální vodou, v květnu a září 4 bazény s termální vodou. Krytá plovárna (celoroční provoz) s termální vodou (plavecký a dětský bazén, venkovní sedací bazén, 2 sauny), toboganovy park. V areálu koupaliště se nachází také jezero s možností rybolovu, zapůjčení loděk a šlapadel, tenisové kurty, atrakce pro děti, minigolf, stolní tenis, restaurace atd. Hotelové wellness centrum - dva zážitkové termální bazény, dětský bazén, vířivka.
Cena zahrnuje:1, 2, 3 a 4-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, klimatizace, LCD-TV, minibar, trezor, telefon, WiFi internet.
Stravování:
snídaně nebo polopenze (dle zvoleného typu pobytu).
Další služby dle zvoleného typu pobytu/balíčku.
Popis ubytování a programu zájezdu:Rekreační pobyt: 2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování se snídaní, vstup do hotelového wellness centra s bazény, vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí), vstup do kryté plovárny. Platnost pobytu: celoročně.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Vstup do hotelového wellness centra s bazény ZDARMA.
Vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí) ZDARMA. Toboganový park ZDARMA. Vstup do kryté plovárny v areálu koupaliště celoročně ZDARMA (mimo červen-srpen - odstávka).
Parkování na nehlídaném parkovišti, WiFi internet, zapůjčení županu pro osoby nad 12 let ZDARMA.
Každý den 2 lehátka a slunečník na 1 pokoj ZDARMA (mimo dne příjezdu).
Využívání multifunkčního hřiště (fotbalové hřiště s umělou trávou, dva tenisové kurty a badmintonové hřiště s umělým povrchem, streetballové koše.
Vstup do fitness centra Fit Haus (450 m od hotelu) ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 2 noci.
Vstup na koupaliště (zahrnutý v ceně) je na čipové karty (vratná kauce).
Parkování na nehlídaném parkovišti ZDARMA. Hlídané parkoviště poplatek 10 €/noc.

Výběr ubytovací kapacity WELLNESS HOTEL THERMAL ***

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj 3150 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj 2580 Kč Vybrat
3+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj 2580 Kč Vybrat
4+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj 2580 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Thermal

Fotogalerie

WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)WELLNESS HOTEL THERMAL *** (Slovensko - ŠTÚROVO)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: