Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) GARNI HOTEL FATRA

Země:Slovensko
Destinace:Malá Fatra
Lokalita:TERCHOVÁ
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:1 740
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Malá Fatra: masiv se nachází na severozápadě Slovenska a začíná jím od západu skupina čtyř nejznámějších slovenských horských útvarů - Malá Fatra, Velká Fatra, Nízké Tatry, Vysoké Tatry. Nejvyšším vrcholem Malé Fatry, která byla vyhlášena národním parkem, je Velký Kriváň (1.709 m n. m.). Správa národního parku sídlí v obci ... více infoVarín, která je také známá nedalekým rekreačním lyžařským střediskem Pod Jedľovinou. Malá Fatra, to je řada kaňonů, soutěsek, propastí, hřebenů, krasových útvarů, vodních pramenů, vodopádů a průzračně čistých potoků. Členitý terén poskytuje bohaté možnosti turistických výletů nejen na vrcholy, které nabízejí překrásné výhledy a unikátní přírodní scenérie. Zajímavé jsou také skalní masivy - Tiešňavy se Zbojnickým chodníkem a Jánošíkové diery (kaňon s překrásnými vodopády, nad kterými se tyčí mohutné skály). Řadu vhodných tras zde najdou i příznivci cykloturistiky. Blíz

Informace o zájezdu

Poloha:garni hotel se nachází v obci Terchová, která je východiskem do oblíbeného lyžařského a turistického střediska Vrátna dolina. Vlastní sportovní areál v obci (2 km od hotelu) - fotbal, volejbal, tenisový kurt a minigolf.
Vybavení:restaurace a kavárna umístěná ve skalním masivu s přímým vstupem do jeskyně, letní terasa, finská sauna, úschovna kol a lyží. Parkoviště u hotelu. Vlastní sportovní areál.
Koupání:relax centrum Terchová (krytý bazén, whirlpool, sauny) 500 m.
Krytý bazén v Žilině (30 km), termální koupaliště v Rajeckých Teplicích (40 km), v Rajci (50 km), termální koupaliště v Bešeňové (55 km).
Sport:Lyžování:
lyžařské středisko Gavurky v centru Terchové (300 m od hotelu) je vhodné pro začátečníky (dva vleky 350 m a jeden 100 m dětský vlek, uměle zasněžovaná sjezdovka, půjčovna lyží, lyžařská školka).
Lyžařské středisko Vrátna Free Time Zone (5 km) nabízí 12 lyžařských vleků, 2 lanové dráhy, 18 lyžařských tratí s umělým zasněžováním, snowboardový park, dětský park, noční lyžování, běžecké tratě a sáňkování.
Cena zahrnuje:Ubytování:
2 a 3-lůžkové pokoje:
hygienické zařízení, TV, internet (WiFi nebo kabel), některé pokoje s balkonem.
4 a 5-lůžkové rodinné suity:
dvě ložnice, hygienické zařízení, TV, internet ( WiFi nebo kabel).
Stravování:
snídaně formou švédského stolu
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA.
WiFi internet ZDARMA.
Parkování ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 2 noci.
Poplatek místnímu úřadu 1 €/os/noc.

Výběr ubytovací kapacity GARNI HOTEL FATRA

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj 2080 Kč Vybrat
3+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj 1930 Kč Vybrat
4+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní rodinná suita 1850 Kč Vybrat
5+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní rodinná suita 1740 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Garni hotel Fatra

Fotogalerie

GARNI HOTEL FATRA (Slovensko - TERCHOVÁ)GARNI HOTEL FATRA (Slovensko - TERCHOVÁ)GARNI HOTEL FATRA (Slovensko - TERCHOVÁ)GARNI HOTEL FATRA (Slovensko - TERCHOVÁ)GARNI HOTEL FATRA (Slovensko - TERCHOVÁ)GARNI HOTEL FATRA (Slovensko - TERCHOVÁ)GARNI HOTEL FATRA (Slovensko - TERCHOVÁ)GARNI HOTEL FATRA (Slovensko - TERCHOVÁ)GARNI HOTEL FATRA (Slovensko - TERCHOVÁ)GARNI HOTEL FATRA (Slovensko - TERCHOVÁ)GARNI HOTEL FATRA (Slovensko - TERCHOVÁ)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.