Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) RELAX HOTEL AVENA ***

Země:Slovensko
Destinace:Nízké Tatry
Lokalita:LIPTOVSKÝ JÁN
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:2 690
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Nízké Tatry: táhnou se v délce 80 km od západu na východ mezi malebnými údolími Váhu a Hronu a v roce 1978 byly vyhlášeny národním parkem, který jen největším na Slovensku. Nejvyšším vrcholem je Ďumbier (2.043 m n. m.). V severní části leží nejznámější a nejhezčí dolina Nízkých Tater - Demänovská ... více infodolina. Má délku 15 km a je hlavním turistickým centrem na sever od hlavního hřebenu. Turisté zde najdou mnoho tras, které procházejí dolinou a vedou na okolní hřebeny. Hojně vyhledávaná je Demänovská jeskyně Svobody, která je považována za nejhezčí z rozsáhlé soustavy Demänovských jeskyní (jeskyně vyniká množstvím a pestrostí různobarevných krápníkových útvarů a protéká jí řeka Demänovka). Hojně vyhledávaná je i Demänovská ledová jeskyně. V jižní části Nízkých Tater se rozprostírá Bystrá dolina se středisky Tále, Srdiečko a Kosodrevina a rekreační obcí Mýto pod Ďumbierom. V západní části je hlavním východ

Informace o zájezdu

Poloha:hotel se nachází v krásném a tichém horském prostředí Jánské doliny nedaleko obce Liptovský Ján.
Vybavení:restaurace, bar s letní terasou, wellness (relaxační bazén s protiproudem, vířivka, sauna), fitness, rehabilitační procedury (masáže, parafín, ultrazvuk, elektroléčba, magnetoterapie, rašelinový zábal, bioptronová lampa, suchá uhličitá lázeň, masážní křeslo a lůžko, přístrojová lymfodrenáž, oxygenoterapie, inhalace, detoxikační přistroj, plynové injekce,…), společenská místnost, biliár, stolní tenis, šipky, stolní fotbal, počítače s přístupem na internet, WiFi internet ve společných prostorách, hotelová knihovna, dětský koutek, dětské hřiště, půjčovna kol, altánek s venkovním grilem a ohništěm, parkoviště.
Koupání:krytý bazén.
Liptovský Ján - letní termální koupaliště. Liptovský Mikuláš termální koupaliště Tatralandia 15 km.
Sport:Lyžování:
lyžařské středisko SKI Opalisko - Závažná Poruba je vzdálené 8 km. Možnost běžeckého lyžování v okolí. Lyžařský areál Jasná 25 km.
Cena zahrnuje:Ubytování: 2 a 3-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, telefon.
Stravování:
polopenze formou švédského stolu.
Popis ubytování a programu zájezdu:Relaxační pobyt: 2x/3x/4x ubytování s polopenzí, vstup do relaxačního bazénu, při pobytu na 2 noci 2x procedura, na 3 noci 3x procedura a od 4 nocí 2x procedura a 1x klasická masáž. Platnost: 1.9.-21.12.22, 2.1.-6.4.23 a 11.4.-1.7.23.
Vánoční/Povánoční/Silvestrovský pobyt:
3x/4x ubytování s polopenzí, vstup do bazénu a fitness centra. Bonus: 2x rehabilitační procedura dospělá osoba/pobyt. Platnost: 21.12.22-2.1.23.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Vstup do relaxačního bazénu ZDARMA.
WiFi internet ve společných prostorech ZDARMA.
Parkování ZDARMA.
30% sleva na procedury a masáže.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 2 noci.
Dětská cena na přistýlce platí jen při ubytování se 2 dospělými na pokoji.

Výběr ubytovací kapacity RELAX HOTEL AVENA ***

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 LM 3,4,5 polopenze Vlastní pokoj 2690 Kč Vybrat
2+1 LM 3,4,5 polopenze Vlastní pokoj 2690 Kč Vybrat
3+0 LM 3,4,5 polopenze Vlastní pokoj 2690 Kč Vybrat
3+1 LM 3,4,5 polopenze Vlastní pokoj 2690 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Relax hotel Avena

Fotogalerie

RELAX HOTEL AVENA *** (Slovensko - LIPTOVSKÝ JÁN)RELAX HOTEL AVENA *** (Slovensko - LIPTOVSKÝ JÁN)RELAX HOTEL AVENA *** (Slovensko - LIPTOVSKÝ JÁN)RELAX HOTEL AVENA *** (Slovensko - LIPTOVSKÝ JÁN)RELAX HOTEL AVENA *** (Slovensko - LIPTOVSKÝ JÁN)RELAX HOTEL AVENA *** (Slovensko - LIPTOVSKÝ JÁN)RELAX HOTEL AVENA *** (Slovensko - LIPTOVSKÝ JÁN)RELAX HOTEL AVENA *** (Slovensko - LIPTOVSKÝ JÁN)RELAX HOTEL AVENA *** (Slovensko - LIPTOVSKÝ JÁN)RELAX HOTEL AVENA *** (Slovensko - LIPTOVSKÝ JÁN)RELAX HOTEL AVENA *** (Slovensko - LIPTOVSKÝ JÁN)RELAX HOTEL AVENA *** (Slovensko - LIPTOVSKÝ JÁN)RELAX HOTEL AVENA *** (Slovensko - LIPTOVSKÝ JÁN)RELAX HOTEL AVENA *** (Slovensko - LIPTOVSKÝ JÁN)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.