Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ LEGINUS

Země:Slovensko
Destinace:Roháče
Lokalita:HABOVKA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:4, 5, 6, 8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:1 080
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Roháče: mohutné roháčské pralesy a horské bystřiny zřejmě byly v dávné historii obydleny jen divou zvěří, neboť se nenašly žádné pozůstatky svědčící o trvalém osídlení tohoto kraje ve středověku nebo i dřív. Doba ledová vymodelovala reliéf vysokohorských dolin. Přírodní živly vytvořili z Roháčů miniaturní velehory se všemi krásami a zvláštnostmi. Oblast ... více infonazvanou podle vrcholu Ostrého Roháča navštěvuje každoročně více a více milovníků hor a zimních sportů i návštěvníků, toužících po oddychu a relaxaci. Letní turistika nabízí překrásné pohledy z hřebenů i turistické trasy různých stupňů náročnosti. Široké možnosti letní turistiky i zimních sportů nabízí podhorská obec Habovka. Oblíbeným střediskem zimních sportů je Zuberec, který má z hlediska lyžování výbornou polohu na úpatí severozápadních výběžků Západních Tater. Na jeho území i v blízkém okolí se nachází několik lyžařských středise

Informace o zájezdu

Poloha:Roháče jsou nejvýznamnější a nejkrásnější částí Západních Tater. Obec Habovka leží asi 10 km od Roháčů. Obchod s potravinami je vzdálen 200 m od domu, restaurace 1 km od domu. V blízkém hotelu bowling, sauna, masáže a bazén.
Vybavení:ubytování v soukromém domě (možnost připojení WiFi na internet). V domě je malý obchůdek s vínem, medovinou a výrobky lidového řemesla. Parkování automobilů ve dvoře.
Stravování:Vlastní vaření.
Koupání:aquapark Oravice - termální koupaliště s celoročním provozem 11 km, termální koupaliště Bešeňová a Tatralandia 25 km, Oravská přehrada 25 km, Liptovská Mara - 30 km.
Sport:Lyžování:
1 km:
Janovky - 2 vleky (1000 m dlouhé), umělé zasněžování, 1,5 km: Milotín - 2 vleky, umělé zasněžování, večerní lyžování, lyžařská škola, 9 km: Spálená - sedačková lanovka, 2 vleky, umělé zasněžování, večerní lyžování, lyžařská škola, 11 km - sedačková lanovka v Oravicích.
Cena zahrnuje:Ubytování:
I. byt:
1.poschodí: jeden 2-lůžkový a jeden 3-lůžkový pokoj, hygienické zařízení. 2. poschodí: jeden 3-lůžkový a jeden 4-lůžkový pokoj, hygienické zařízení. Kompletně vybavená kuchyňka a společenská místnost společná pro 1. i 2. poschodí I.bytu. Samostatný vchod.
II. byt:
dva 2-lůžkové pokoje v přízemí domu. Každý pokoj s hygienickým zařízením, společná vybavená kuchyňka. Samostatný vchod.
Doprava:Vlastní.
Poznámka:Stravování: vlastní vaření.
Minimální délka pobytu 3 noci.
Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Možný pobyt se psy.
Doporučujeme pronájem celých bytů.

Výběr ubytovací kapacity UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ LEGINUS

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 4,5,6,8 bez jídla Vlastní pokoj - I.byt 1. poschodí 1080 Kč Vybrat
2+0 4,5,6,8 bez jídla Vlastní pokoj - II. byt přízemí 1080 Kč Vybrat
3+0 4,5,6,8 bez jídla Vlastní pokoj - I.byt 1. poschodí 1080 Kč Vybrat
3+0 4,5,6,8 bez jídla Vlastní pokoj - I.byt 2. poschodí 1080 Kč Vybrat
4+0 4,5,6,8 bez jídla Vlastní pokoj - I.byt 2. poschodí 1080 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Ubytování v soukromí Leginus

Fotogalerie

UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ LEGINUS (Slovensko - HABOVKA)UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ LEGINUS (Slovensko - HABOVKA)UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ LEGINUS (Slovensko - HABOVKA)UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ LEGINUS (Slovensko - HABOVKA)UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ LEGINUS (Slovensko - HABOVKA)UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ LEGINUS (Slovensko - HABOVKA)UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ LEGINUS (Slovensko - HABOVKA)UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ LEGINUS (Slovensko - HABOVKA)UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ LEGINUS (Slovensko - HABOVKA)UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ LEGINUS (Slovensko - HABOVKA)UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ LEGINUS (Slovensko - HABOVKA)UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ LEGINUS (Slovensko - HABOVKA)UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ LEGINUS (Slovensko - HABOVKA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: