Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) PARKHOTEL NA BARAČKE ****

Země:Slovensko
Destinace:Strážovské vrchy
Lokalita:TRENČIANSKE TEPLICE
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 7 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:4 480
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Strážovské vrchy: se rozprostírají v severozápadní části Slovenska. V letním období členitá krajina přímo vybízí k provozování pěší turistiky i cykloturistiky po dobře značených turistických i naučných trasách, které návštěvníky zavedou do romantických lesních zákoutí, hlubokých údolí, k zajímavým přírodním útvarům i na místa dalekých rozhledů. Návštěvníci, kteří by rádi zlepšili ... více infosvé zdraví, nebo si dopřáli příjemnou relaxaci mohou navštívit lázně Trenčianské Teplice, ležící v hlubokém údolí potoka Teplický. Lázeňské město patří právem mezi nejhezčí lázeňská města na Slovensku a svou nádhernou polohou má ideální podmínky i k nenáročným procházkám. Sirnaté termální prameny mají ideální vlastnosti potřebné pro úspěšnou léčbu onemocnění pohybového aparátu, stavech po operacích a úrazech, nervových nemocí, chronických revmatických onemocněních, gynekologické a kožní onemocnění včetn

Informace o zájezdu

Poloha:menší komfortní hotel uspokojí i požadavky náročnějších hostů. Hotel leží na okraji lázeňského parku u Labutího jezírka.
Vybavení:restaurace, kavárna se zimní zahradou, letní terasa, venkovní krb, krytý bazén se slanou vodou, protiproudem a vodopádem, saunový komplex (finská sauna, turecká parní lázeň, solárium), služby lékaře, fitness, kosmetika, dětský koutek a dětské hřiště, baby-sitting, hotelová pláž s lehátky, tenisové kurty, minigolf, půjčovna kol, připojení na internet, nehlídané parkoviště, hotelový trezor, praní a želení prádla. Hotelové wellness centrum nabízí více než 30 léčebných procedur.
Koupání:Krytý hotelový bazén 10 x 6 m se slanou vodou.
Asi 10 minut od hotelu se nacházejí lázeňské termální bazény a v centru města venkovní vyhřívaný bazén Grand s celoročním provozem.
Letní koupaliště Zelená žaba (33 metrový bazén s vodními atrakcemi, dětský bazén) 350 m.
Cena zahrnuje:Ubytování:1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky pro děti, hygienické zařízení, fén, TV, přípojka na internet, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice.
Stravování:
snídaně nebo polopenze (snídaně formou švédského stolu, večeře servírované - 3 chodové menu se salátovým bufetem).
Další služby dle zvoleného programu/balíčku.
Popis ubytování a programu zájezdu:Doušek zdraví: (Krátkodobý relaxační pobyt)
2x/3x ubytování, 2x/3x polopenze, 1x klasická masáž částečná, 1x parafínový zábal, 1x oxygenoterapie. Volný vstup do krytého bazénu, do finské sauny a parní lázně.
Jen pro nás dva:
(Pobyt pro zamilované)
2x/3x ubytování, 2x/3x polopenze (1 večeře při svíčkách s lahví sektu a možnost romantické snídaně na pokoj). Relaxační program: 1x zábal z mořských řas pro ni, 1x parafínový zábal pro něj, 1x pro oba celotělová masáž při svíčkách. Volný vstup do krytého bazénu, do finské sauny a parní lázně.
Jsme takové jaké jsme:
(wellness pobyt)
3x ubytování, 3x polopenze vč. sklenky perlivého vína k večeři, 3x kolagenová pitná kúra. Relaxační program: 1x zábal z mořských řas, 1x skořicový anticelulitidní zábal, 1x parafínový zábal, 1x Kleopatřina koupel, 1x oxygenoterapie. Volný vstup do krytého bazénu, do finské sauny a parní lázně.
Není co řešit:
(relaxační pobyt)
3x/4x ubytování, 3x/4x snídaně. Volný vstup do krytého bazénu, do finské sauny a parní lázně.
Zahoď starosti:
(wellness pobyt)
4x ubytování, 4x polopenze, 1x šálek kávy/čaje a lázeňská oplatka. Relaxační program: 1x klasická masáž částečná, 1x oxygenoterapie, 1x parafínový zábal, 1x rašelinový zábal. Volný vstup do krytého bazénu, do finské sauny a parní lázně.
Věk je jen číslo:
(pobyt pro seniory 55+)
6x ubytování, 6x polopenze, 6x šálek kávy/čaje a lázeňská oplatka. Relaxační program: 1x klasická masáž částečná, 1x perličková koupel, 2x oxygenoterapie, 2x parafínový zábal, 2x rašelinový zábal, 1x zábal z mořských řas, 1x Kleopatřina koupel, 1x suchá uhličitá koupel CO2, 1x Kneippova vodoléčba. Volný vstup do krytého bazénu, do finské sauny a parní lázně.
Velikonoční pobyt:

4x ubytování, 4x polopenze, 1x šálek kávy/čaje a lázeňská oplatka. Relaxační program: 1x klasická masáž, oxygenotrapie, 1x parafínový zábal, 1x rašelinový zábal, 1x suchá uhličitá koupel CO2. Volný vstup do krytého bazénu, do finské sauny a parní lázně.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Vstup do krytého bazénu, finské sauny a parní lázně ZDARMA.
15% sleva na dokoupené léčebné procedury.
Zapůjčení županu po celou dobu pobytu ZDARMA.
WiFi internet v lobby, kavárně a v restauraci ZDARMA.
Parkování ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Na místě lze dokoupit další lázeňské procedury včetně termálních léčebných koupelí.
Dětské ceny nezahrnují léčebné procedury (masáže, zábaly,...).
Možný pobyt se psy (malé rasy) za poplatek 10 €/noc.
Místní poplatek (lázeňská taxa) 1,40 €/noc.

Výběr ubytovací kapacity PARKHOTEL NA BARAČKE ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,7 polopenze Vlastní pokoj 5750 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,7 polopenze Vlastní pokoj 4480 Kč Vybrat
2+1 3,4,5 polopenze Vlastní pokoj 4600 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Parkhotel Na Baračke

Fotogalerie

PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)PARKHOTEL NA BARAČKE **** (Slovensko - TRENČIANSKE TEPLICE)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.