Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) WELLNESS HOTEL BOROVICA ****

Země:Slovensko
Destinace:Vysoké Tatry
Lokalita:ŠTRBSKÉ PLESO
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:5 730
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Vysoké Tatry: se nacházejí na severu Slovenska, na hranicích s Polskem a mohou se pochlubit několika prvenstvími: jsou nejvyšším a nejnavštěvovanějším pohořím Slovenska a roku 1949 zde byl vyhlášen první slovenský národní park. Zima v Tatrách bývá dlouhá a studená, sněhová pokrývka se udrží 6 - 8 měsíců a sněžení se ... více infomůže v nejvyšších polohách objevit v každém ročním období. Nejvyšším vrcholem Tater a zároveň celého Slovenska je Gerlachovský štít (2.655 m n. m.), který je pro svou výšku, dostupnost a krásnou horskou scenérii jedním z nejnavštěvovanějších vrcholů (ovšem pouze za doprovodu horského vůdce). Dalšími populárními a hojně navštěvovanými vrcholy jsou Lomnický štít (2.632 m n. m.) a Rysy (2.499 m n. m.). Jedinečnost regionu dotváří obce s rázovitou lidovou architekturou. Zajímavostí je sdružení podtatranských obcí, které tvoří atypické Město Vysoké Tatry, které je co do rozlohy největším na Slovensk

Informace o zájezdu

Poloha:hotel se nachází v atraktivní lokalitě Vysokých Tater, v blízkosti Štrbského plesa. Svou polohou je ideálním výchozím místem pro turistiku a procházky po malebném okolí.
Vybavení:restaurace se zimní zahradou, lobby bar, wellness centrum (plavecký bazén - 20 m, dětský bazén, vnitřní vířivka, venkovní vířivka, Kneippův chodník, možnost masáží, saunový svět - eukalyptová, turecká, finská, bylinková a infra sauna, tepidarium, kosmetický salón, kadeřnictví, fitness centrum, dětská herna, dětský klub, biliár, golfový simulátor, venkovní lezecká stěna, WiFi internet, monitorované parkoviště, dobíjecí stanice pro elektromobily, úschovna kol a lyží, hotelový skibus.
Koupání:krytý hotelový bazén a dětský bazének.
Aquacity Poprad (30 km), termální koupaliště Vrbov (40 km).
Sport:Lyžování:
výborné lyžařské podmínky v areálu Štrbské Pleso - Solisko (1000 m) s dvěma sedačkovými lanovkami a třemi lyžařskými vleky s uměle zasněžovanými sjezdovkami. Lanovky o délce 350 - 2.135 m. Hotelový skibus zdarma.
Cena zahrnuje:Ubytování:
2-lůžkové pokoje CLASSIC:
možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, minibar, rychlovarná konvice, trezor, telefon, fén, balkón, WiFi internet.
2-lůžkové pokoje LUX:
možnost 1 až 2 přistýlek, hygienické zařízení, šatna, TV-SAT, minibar, rychlovarná konvice, trezor, telefon, fén, balkón, WiFi internet.
Apartmán PREMIUM:
2-lůžková ložnice, obývací pokoj s možností 1 až 2 přistýlek, hygienické zařízení, šatna, TV-SAT, minibar, rychlovarná konvice, trezor, telefon, fén, balkón, WiFi internet.
Stravování:
polopenze (snídaně formou švédského stolu, večeře formou servírovaného menu).
Další služby dle zvoleného typu pobytu/balíčku.
Popis ubytování a programu zájezdu:Wellness pobyt: 2x/3x/4x/5x/6x7x ubytování s polopenzí, uvítací nápoj, vstup do hotelového wellness centra, saunového světa a fitness. Při pobytu na 4 a více nocí 1x 20 min. koupel ve vířivce s výhledem na Tatry (mimo termín 14.4.-19.4.2022).
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Vstup do hotelového wellness centra s bazénem, do saunového světa a fitness ZDARMA
WiFi internet ZDARMA.
Parkování ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 2 noci.
Možný pobyt se psy za poplatek 35 €/noc.
Poplatek místnímu úřadu 1,5 €/noc se platí na místě.

Výběr ubytovací kapacity WELLNESS HOTEL BOROVICA ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 LM 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj CLASSIC 9330 Kč Vybrat
2+0 LM 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní apartmán PREMIUM 7780 Kč Vybrat
2+0 LM 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj CLASSIC 5730 Kč Vybrat
2+0 LM 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj LUX 6920 Kč Vybrat
2+1 LM 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní apartmán PREMIUM 7780 Kč Vybrat
2+1 LM 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj CLASSIC 5730 Kč Vybrat
2+1 LM 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj LUX 6920 Kč Vybrat
2+2 LM 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní apartmán PREMIUM 7780 Kč Vybrat
2+2 LM 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj LUX 6920 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Wellness hotel Borovica

Fotogalerie

WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)WELLNESS HOTEL BOROVICA **** (Slovensko - ŠTRBSKÉ PLESO)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.