Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) PENZION BAĎO

Země:Slovensko
Destinace:Vysoké Tatry
Lokalita:STARÁ LESNÁ
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 7, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:1 580
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Vysoké Tatry: se nacházejí na severu Slovenska, na hranicích s Polskem a mohou se pochlubit několika prvenstvími: jsou nejvyšším a nejnavštěvovanějším pohořím Slovenska a roku 1949 zde byl vyhlášen první slovenský národní park. Zima v Tatrách bývá dlouhá a studená, sněhová pokrývka se udrží 6 - 8 měsíců a sněžení se ... více infomůže v nejvyšších polohách objevit v každém ročním období. Nejvyšším vrcholem Tater a zároveň celého Slovenska je Gerlachovský štít (2.655 m n. m.), který je pro svou výšku, dostupnost a krásnou horskou scenérii jedním z nejnavštěvovanějších vrcholů (ovšem pouze za doprovodu horského vůdce). Dalšími populárními a hojně navštěvovanými vrcholy jsou Lomnický štít (2.632 m n. m.) a Rysy (2.499 m n. m.). Jedinečnost regionu dotváří obce s rázovitou lidovou architekturou. Zajímavostí je sdružení podtatranských obcí, které tvoří atypické Město Vysoké Tatry, které je co do rozlohy největším na Slovensk

Informace o zájezdu

Poloha:penzion se nachází v podhorské obci Stará Lesná 3,5 km na jih od Tatranské Lomnice, pod úpatím Lomnického štítu a má překrásný výhled na panorama Vysokých Tater.
Vybavení:restaurace, posilovna, sauna, společenská místnost. WiFi připojení na internet. Zahrada s dětským hřištěm, altánek. Parkování na uzavřeném parkovišti v areálu penzionu.
Koupání:500 m: 2 kryté bazény ve Staré Lesné. 12 km: termální koupaliště Vrbov a Aquacity Poprad.
Sport:Lyžování:
5 km od hotelu lyžařské středisko Tatranská Lomnica (4 vleky, sjezdovky 700-2000 m dlouhé), stanice kabinkové lanovky na Skalnaté pleso s vleky a lanovkou do Lomnického sedla. Další lyžařská střediska ve Starém Smokovci a na Štrbském Plese. Běžkařské terény v okolí.
Cena zahrnuje:Ubytování: 2-lůžkové pokoje, některé s možností až 2 přistýlek, hygienické zařízení, TV-SAT, telefon a rádio. (1 pokoj je přizpůsoben pro tělesně postiženou osobu.)
Stravování:
polopenze (domácí kuchyně).
Popis ubytování a programu zájezdu:Rekreační pobyt: 6x/7x ubytování, 6x/7x polopenze, 1x vstup na 1 hod do sauny a fitness.
Balíček:
2x/3x ubytování, 2x/3x polopenze, láhev vína nebo teplý nápoj, 1x vstup na 1 hod do sauny a fitness, 15% sleva do aquaparku Aquacity Poprad, v zimě sleva na vícedenní skipasy.
Doprava:vlastní.
Poznámka:Minimální délka pobytu dle zvoleného typu pobytu.
Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Silvestrovský pobyt nezahrnuje povinný slavnostní příplatek 30 €/dospělý a 10 €/dítě, který se platí na místě.
Na místě lze přikoupit kartu TatryCard nebo Gopass, na které lze získat až 50 druhů slev.
Výjimečně lze zajistit pobyt se psem (po předchozí domluvě).
Čas příjezdu na penzion v den nástupu 14:
00-19:30 hod, do kdy funguje recepce (vstup do penzionu na kartu, není noční vrátný). Pozdější příjezd je nutno domluvit s penzionem předem!!!!!

Výběr ubytovací kapacity PENZION BAĎO

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 3,4,7,8 polopenze Vlastní pokoj 1580 Kč Vybrat
2+1 3,4,7,8 polopenze Vlastní pokoj 1580 Kč Vybrat
2+2 3,4,7,8 polopenze Vlastní pokoj 1580 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Penzion Baďo

Fotogalerie

PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)PENZION BAĎO (Slovensko - STARÁ LESNÁ)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.