Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL PARK ****

Země:Slovensko
Destinace:Západní Slovensko
Lokalita:PIEŠŤANY
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:3 260
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Západní Slovensko: tento nížinatý kraj je známý především množstvím termálních koupališť, lázeňských měst a kulturně a historicky zajímavých míst. Vzhledem k tomu, že oblast sousedí s ČR je také dopravně dobře dostupná. Metropolí nejen tohoto regionu ale i celého Slovenska je hlavní město Bratislava - centrum politického, kulturního a ekonomického života. ... více infoPro milovníky vína bude jistě zajímavé město Skalica, kde mohou obdivovat nejen historické památky, ale také vyzkoušet kvalitu slovenských vín. Mezi nejznámější a nejvyhledávanější města západního Slovenska patří lázeňské město Piešťany, ležící v Podunajské nížině v údolí Váhu v nadmořské výšce 162 m, které si získalo světové jméno již v 19. století. Návštěvníky zde potěší i množství kulturních akcí a programů, pořádaných v každém ročním období. Příměstská rekreační oblast Piešťan leží u 470 ha velké přehradní nádrže Sĺňava, která

Informace o zájezdu

Poloha:wellness a léčebný hotel se nachází v příjemném a tichém prostředí městského parku v blízkosti ramena řeky Váh, asi 300 m od centra. Výhodná poloha v oáze klidu a zeleně je ideálním místem pro relaxaci a načerpání energie. Svým vybavením a zaměřením je předurčen zejména pro lázeňské a relaxační pobyty, sportovní vyžití i turistiku.
Vybavení:restaurace, kavárna s letní terasou, bar a panoramatická střešní terasa s lehátky, internetový koutek, dětský koutek, WiFi připojení na internet. Léčebné procedury poskytované v hotelu - masáž klasická, reflexní, podvodní, lymfodrenážní, shiatsu, thajská, ayurvédská, champi - masáž hlavy, masáž lávovými kameny, laseroterapie, magnetoterapie, parafango zábaly, perličková koupel, vířivá vana, elektroterapie a ultrazvuk, oxygenoterapie, kinezioterapie, aquaaerobik a řada dalších. Pro sport a relax je v hotelu bazén s mnoha atrakcemi, jacuzzi, saunový komplex - finská a infra sauna a parní lázeň, fitness, půjčovna horských a trekingových kol, nordic walking, kadeřnictví, kosmetika a biliár. U hotelu je zabezpečené, kamerou monitorované parkoviště.
Koupání:krytý bazén s vodními atrakcemi (16 x 8,3 m), termální koupaliště Eva, jezero Slňava
Cena zahrnuje:Ubytování:1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, fén, LCD TV, minibar, WiFi internet, rádio, telefon a balkón s posezením.
Stravování:
polopenze (snídaně formou švédského stolu), večeře (formou švédského stolu) nebo oběd (výběr z menu), možnost dietních jídel a jídel pro celiatiky.
Další služby dle zvoleného programu/balíčku.
Popis ubytování a programu zájezdu:Relax pobyt:
2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování, 2x/3x/4x/5x/6x/7x polopenze. BEZ PROCEDUR. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, fit program.
Senior pobyt:

5x/6x/7x ubytování, 5x/6x/7x polopenze, 1x orientační lékařské vyšetření, 1x měkká technika s fyzioterapeutkou, 1x hydromasážní vana, 1x klasická masáž částečná, 1x parafango zábal, 1x oxygenoterapie. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, fit program.
Vánoční pobyt:

5x ubytování, 5x polopenze (vč. vánočního menu s dárečkem), štěpánská zábava, 1x parafango zábal, 1x aroma masáž, 1x hydromasážní vana. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, fit program.
Silvestrovský pobyt:

3x/4x/5x ubytování, 3x/4x/5x polopenze, silvestrovský večer (slavnostní večeře, program, dárek), novoroční přípitek, 1x parafango zábal, 1x aroma masáž, 1x hydromasážní vana. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, fit program.
Wellness pobyt:

2x/3x/4x ubytování, 2x/3x/4x polopenze, 1x klasická masáž, 1x parafango zábal, 1x oxygenoterapie. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, fit program.
Léčebný pobyt:

7x ubytování, 7x polopenze, 1x vstupní lékařská prohlídka, 10 léčebných procedur na základě doporučení lékaře. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, fit program.
Harmony pobyt:

3x/4x/5x ubytování, 3x/4x/5x polopenze, 1x masáž lávovými kameny, 1x hydromasáž, 1x champi - indická masáž hlavy, 1x parafango, 1x oxygenoterapie. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, fit program.
Velikonoční pobyt:

3x ubytování, 3x polopenze, 1x jarní grepovo-citronový detoxikační zábal, 1x masáž s vůní mandlového květu, 1x parafango zábal. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, fit program. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, fit program.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Vstup do krytého bazénu s atrakcemi a do fitness ZDARMA.
Zapůjčení županu ZDARMA.
Fit program 3x týdně různé druhy cvičení (zumba, břišní tance ve vodě, pilates, aquafitness).
WiFi internet ZDARMA.
Poznámka:Dětské ceny nezahrnují léčebné procedury (masáže, zábaly,...).
Na místě lze na hotelu přikoupit další lázeňské procedury. Lze zajistit i koupele v termální sirné minerální vodě (zrcadle) a bahenní zábaly, které jsou poskytovány cca 700 m od hotelu.
Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Parkovné 2 €/den.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL PARK ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 4330 Kč Vybrat
2+0 LM 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 3260 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 3260 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Park

Fotogalerie

HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: