Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL PARK ****

Země:Slovensko
Destinace:Západní Slovensko
Lokalita:PIEŠŤANY
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:1 380
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Západní Slovensko: tento nížinatý kraj je známý především množstvím termálních koupališť, lázeňských měst a kulturně a historicky zajímavých míst. Vzhledem k tomu, že oblast sousedí s ČR je také dopravně dobře dostupná. Mezi nejznámější a nejvyhledávanější města západního Slovenska patří lázeňské město Piešťany, které jsou proslavené svou sirnou termální vodou s ... více infoteplotou 67-69 °C a léčivým sirným bahnem jsou zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění.
Piešťany:
vstupné (cena v r. 2021): Letní termální koupaliště Eva - celodenní - dospělí 5 €, děti 6-12 let 3,50 €.

Informace o zájezdu

Poloha:wellness a léčebný hotel se nachází v příjemném a tichém prostředí městského parku v blízkosti ramena řeky Váh, asi 300 m od centra. Výhodná poloha v oáze klidu a zeleně je ideálním místem pro relaxaci a načerpání energie. Svým vybavením a zaměřením je předurčen zejména pro lázeňské a relaxační pobyty, sportovní vyžití i turistiku.
Vybavení:restaurace, kavárna s letní terasou, bar a panoramatická střešní terasa s lehátky, internetový koutek, dětský koutek, WiFi připojení na internet. Léčebné procedury poskytované v hotelu - masáž klasická, reflexní, podvodní, lymfodrenážní, shiatsu, thajská, ayurvédská, champi - masáž hlavy, masáž lávovými kameny, laseroterapie, magnetoterapie, parafango zábaly, perličková koupel, vířivá vana, elektroterapie a ultrazvuk, oxygenoterapie, kinezioterapie, aquaaerobik a řada dalších. Pro sport a relax je v hotelu bazén s mnoha atrakcemi, jacuzzi, saunový komplex - finská a infra sauna a parní lázeň, fitness, půjčovna horských a trekingových kol, nordic walking, kadeřnictví, kosmetika a biliár. U hotelu je zabezpečené, kamerou monitorované parkoviště.
Koupání:krytý bazén s vodními atrakcemi (16 x 8,3 m), termální koupaliště Eva, jezero Slňava
Cena zahrnuje:Ubytování:1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky (pro děti), hygienické zařízení, fén, LCD TV, minibar, WiFi internet, rádio, telefon a balkón s posezením.
Stravování:
polopenze (snídaně a večeře formou švédského stolu), možnost dietních jídel a jídel pro celiaky. Další stravování dle konkrétního balíčku/programu.)
Další služby dle zvoleného programu/balíčku.
Popis ubytování a programu zájezdu:Relax pobyt:
2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování, 2x/3x/4x/5x/6x/7x polopenze. BEZ PROCEDUR. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, vstup do saunového světa, fit program.
Senior pobyt:

5x/6x//7x ubytování, 5x/6x/7x polopenze, 1x káva a domácí koláč, 1x vstupní lékařská konzultace, 1x měkká technika s fyzioterapeutkou, 1x perličková koupel nebo hydromasážní vana, 1x klasická masáž částečná, 1x parafango zábal nebo lokální bahenní zábal kloubů, 1x oxygenoterapie. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, fit program.
Wellness pobyt:

2x/3x/4x ubytování, 2x/3x/4x polopenze, 1x klasická masáž, 1x parafango zábal, 1x oxygenoterapie. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, vstup do saunového světa, fit program.
Harmony pobyt:

3x/4x/5x ubytování, 3x/4x/5x polopenze, 1x masáž lávovými kameny, 1x hydromasáž nebo perličková koupel, 1x champi - indická masáž hlavy pro dámu/tibetská masáž pro pána, 1x parafango, 1x oxygenoterapie nebo 1x biolampa. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, vstup do saunového světa, fit program.
Imunorestart pobyt:

4x/5x/6x/7x ubytování, 4x/5x/6x/7x polopenze, 1x klasická masáž, 1x oxygenoterapie, 1x nordic walking s fyzioterapeutkou, 1x skupinové cvičení ve vodě, 1x skupinové dechové cvičení v tělocvičně. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, vstup do saunového světa, fit program.
Léčebný pobyt:

7x ubytování, 7x polopenze, 1x vstupní lékařská konzultace, 10 léčebných procedur na základě doporučení lékaře. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, fit program.
Velikonoční pobyt:

3x/4x ubytování, 3x/4x polopenze, 1x klasická masáž, 1x perličková koupel nebo sirná koupel nebo hydromasážní vana,1x oxygenoterapie1x elektroterapie. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, fit program.
Letní all inclusive PLANET FUN:

3x/4x/7x ubytování, SOFT ALL INCLUSIVE (snídaně, dopolední snack, oběd, odpolední snack, večeře, nápoje k obědu a večeře - pivo, víno, káva, čaj, nealko), animační program MINI klub (děti 4-8 let) a MAXI klub (děti 9-12 let), animační program pro dospělé,vstup do bazénu s vířivkou a fitness, vstup do saunového světa 2x 1 hod během pobytu (pro dospělé), fit program.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Vstup do krytého bazénu s atrakcemi a do fitness ZDARMA.
Zapůjčení županu ZDARMA.
Fit program - různé druhy cvičení (zumba, břišní tance ve vodě, pilates, aquafitness).
WiFi internet ZDARMA.
Poznámka:Dětské ceny nezahrnují léčebné procedury (masáže, zábaly,...).
Na místě lze na hotelu přikoupit další lázeňské procedury. Lze zajistit i koupele v termální sirné minerální vodě (zrcadle) a bahenní zábaly, které jsou poskytovány cca 700 m od hotelu.
Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Parkovné 2 €/den.
Pobytová taxa cca 1,50 €/os/noc se hradí na místě.
Možný pobyt se psem za poplatek cca 30 €/noc (pobyt možný jen na pokojích v 1. a 2. poschodí, maximálně 1 pes na pokoj), dostupnost je nutno předem ověřit.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL PARK ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 5440 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 1380 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 4380 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Park

Fotogalerie

HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)HOTEL PARK **** (Slovensko - PIEŠŤANY)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.