Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) GRAND HOTEL PRIMUS ****

Země:Slovinsko
Destinace:Panonske Terme
Lokalita:PTUJ
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:4 940
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

V severovýchodním cípu Slovinska, mezi hranicemi Rakouska, Maďarska a Slovinska, utvořilo Panonské moře obrovské bohatství termálních a minerálních pramenů. Byly objeveny náhodou při ropných vrtech v první polovině 20. století. Dnes se tu nachází pět termálních areálů - Terme 3000, Terme Radenci, Terme Ptuj, Terme Banovci a Terme Lendava. Tyto resorty ... více infonabízejí nejmodernější služby, převážně léčebné, klasické a zkrášlující procedury. Zdejší černá voda je unikátní svým složením a léčebními účinky.
Celá oblast je ideálním místem nejen pro trávení relaxační a lázeňské dovolené, ale i rodinné dovolené, pro milovníky sportu či pro poznávací pobyty za vínem a historií. Oblast je převážně vinařská a zemědělská, nacházejí se zde ale také historické památky, chráněné rezervace a národní parky. Zdejší mírné klima umožňuje téměř celoroční provozování různých sportovních aktivit, jako například turistika, pl

Informace o zájezdu

Poloha:město Ptuj je nejstarším slovinským městem, historická část města je vyhlášena kulturním dědictvím, kde lze obdivovat staré město s křivolakými uličkami a hradem. Moderní hotel leží asi 1 km od centra města, kam lze dojít pohodlnou procházkou podél řeky Drávy. Naproti hotelu leží termální areál (vnitřní bazény i venkovní část). Nedaleko hotelu je sportovní areál s tenisovými kurty, hřišti a minigolfem. Golfové hřiště 500 m od hotelu.
Vybavení:restaurace, bar, lobby bar, kavárna, noční klub, vnitřní a venkovní hotelový bazén s termální vodou, whirlpool, dětský bazén, saunový svět, jacuzzi, masáže, fitness, beauty salon. Parkoviště u hotelu.
Koupání:vnitřní a venkovní hotelový bazén s termální vodou, whirlpool, dětský bazén.
Proti hotelu leží termální areál se sedmi venkovními a šesti vnitřními bazény, tobogány, divokou řekou, vodopády a vířivkami.
Cena zahrnuje:Ubytování: 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, klimatizace, TV, hygienické zařízení, fén, připojení k internetu, telefon, trezor, minibar. Pokoje Economy jsou menší (20 m2).
Stravování:
polopenze formou švédského stolu.
Doprava:Vlastní.
Vzdálenost z Brna 410 km, z Prahy 600 km.
Speciální nabídka:Vstup do hotelových termálních bazénů ZDARMA.
Vstup do sousedního termálního areálu 2x denně na časově neomezenou dobu ZDARMA.
Vstup do hotelových bazénů v celý příjezdový i odjezdový den ZDARMA.
Zapůjčení županu pro dospělé osoby ZDARMA.
WiFi internet ZDARMA.
Parkování na hotelovém parkovišti ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 2 noci.
V místě pobytu se hradí pobytová taxa 2,50 €/os/noc a registrační poplatek 1 €/os pobyt.
Parkování v garážích 5 €/ noc.

Výběr ubytovací kapacity GRAND HOTEL PRIMUS ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj Economy 2-lůžkový obsazený 1 osobou 6590 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 4940 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 4940 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Grand hotel Primus

Fotogalerie

GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)GRAND HOTEL PRIMUS **** (Slovinsko - PTUJ)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.