Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL AJDA****

Země:Slovinsko
Destinace:Panonske Terme
Lokalita:MORAVSKE TOPLICE
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:4 660
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

V severovýchodním cípu Slovinska, mezi hranicemi Rakouska, Maďarska a Slovinska, utvořilo Panonské moře obrovské bohatství termálních a minerálních pramenů. Byly objeveny náhodou při ropných vrtech v první polovině 20. století. Dnes se tu nachází pět termálních areálů - Terme 3000, Terme Radenci, Terme Ptuj, Terme Banovci a Terme Lendava. Tyto resorty ... více infonabízejí nejmodernější služby, převážně léčebné, klasické a zkrášlující procedury. Zdejší černá voda je unikátní svým složením a léčebními účinky.
Celá oblast je ideálním místem nejen pro trávení relaxační a lázeňské dovolené, ale i rodinné dovolené, pro milovníky sportu či pro poznávací pobyty za vínem a historií. Oblast je převážně vinařská a zemědělská, nacházejí se zde ale také historické památky, chráněné rezervace a národní parky. Zdejší mírné klima umožňuje téměř celoroční provozování různých sportovních aktivit, jako například turistika, pl

Informace o zájezdu

Poloha:hotel se nachází v lázeňském městě Moravské Toplice, cca 20 km od hranic s Maďarskem. Zdejší oblast je známá bohatstvím termálních pramenů s ''černou vodou''. Budova hotelu je spojovací chodbou propojená s lázeňským termálním komplexem Terme 3000 (venkovní i kryté bazény) a se zdravotním centrem Thermalium. Vyznavači aktivní dovolené jistě ocení síť cyklotras, vynikající podmínky pro turistiku a procházky po zdejší krásné přírodě nebo 18ti jamkové golfové hřiště.
Vybavení:restaurace, bar, vinárna, společenská místnost, wellness centrum (vnitřní a venkovní bazény, sauny, kadeřnictví, kosmetika, masáže, solárium), fitness, půjčovna kol, parkoviště, WiFi internet. V sousedství hotelu se nachází 18ti jamkové golfové hřiště a tenisové kurty.
Koupání:vnitření a venkovní hotelového bazény. Moderní lázeňský komplex Terme 3000 tvoří uzavřený areál s dvaceti dvěma venkovními a vnitřními bazény o celkové vodní ploše 5.000 m2. V některých bazénech se nachází černá termální voda, která léčí pooperační problémy, revmatismus, dýchací a kožní problémy. K dispozici jsou také tobogány, umělé řeky, vodotrysky, peřeje a sauny.
Cena zahrnuje:Ubytování:
Pokoje PREMIUM:
2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, klimatizace, TV-SAT, telefon, trezor, minibar, WiFi internet. Většina pokojů s balkonem.
Pokoje ECONOMY:
1 a 2-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, klimatizace, TV-SAT, telefon, trezor, minibar, WiFi internet. Menší pokoje.
Stravování:
polopenze.
Doprava:vlastní.
Z Brna 360 km, z Prahy 520 km.
Speciální nabídka:Vstup do hotelových bazénů a do bazénů v komplexu Terme 3000 ZDARMA.
Vstup do hotelových bazénů v celý příjezdový i odjezdový den ZDARMA.
WiFi internet ZDARMA.
Zapůjčení županu ZDARMA.
Parkování ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 2 noci.
V místě pobytu se hradí:
pobytová taxa 2,00 €/os/noc a registrační poplatek 1 €/os pobyt.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL AJDA****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj Economy 6650 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj Premium 5110 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj Economy 4660 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj Premium 5110 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Ajda

Fotogalerie

HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)HOTEL AJDA**** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.