Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) APARTMANY TROBENTICA ****

Země:Slovinsko
Destinace:Panonske Terme
Lokalita:MORAVSKE TOPLICE
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:2 990
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

V severovýchodním cípu Slovinska, mezi hranicemi Rakouska, Maďarska a Slovinska, utvořilo Panonské moře obrovské bohatství termálních a minerálních pramenů. Byly objeveny náhodou při ropných vrtech v první polovině 20. století. Dnes se tu nachází pět termálních areálů - Terme 3000, Terme Radenci, Terme Ptuj, Terme Banovci a Terme Lendava. Tyto resorty ... více infonabízejí nejmodernější služby, převážně léčebné, klasické a zkrášlující procedury. Zdejší černá voda je unikátní svým složením a léčebními účinky.
Celá oblast je ideálním místem nejen pro trávení relaxační a lázeňské dovolené, ale i rodinné dovolené, pro milovníky sportu či pro poznávací pobyty za vínem a historií. Oblast je převážně vinařská a zemědělská, nacházejí se zde ale také historické památky, chráněné rezervace a národní parky. Zdejší mírné klima umožňuje téměř celoroční provozování různých sportovních aktivit, jako například turistika, pl

Informace o zájezdu

Poloha:apartmány jsou součástí areálu Terme 3000, které se nacházejí v oblasti známé bohatstvím termálních pramenů s ''černou vodou''. Zdejší venkovní i kryté bazény slouží hostům jak na relaxaci, tak na plavání. Wellness centra nabízejí masáže všeho druhu a saunový svět. Místo nabízí obrovské množství možností pro strávení aktivní rodinné dovolené s dětmi. Okolí nabízí skvělé podmínky pro turistiku a cyklistiku.
Vybavení:apartmánový komplex tvoří domky, jejichž architektura zachovává prvky typické vesnice prekmurské oblasti. Kompletně vybavené apartmány pro 2-3 osoby leží asi 200 m od hotelu Termal. Parkování v areálu apartmánů.
Koupání:hosté apartmánů mohou využívat hotelový vnitřní bazén a vnější hotelový bazén s normální vodou a bazén s termální vodou u hotelu Termal. Termální komplex Terme 3000, který je komplexem s více než 30 venkovními i krytými bazény s normální, termální i černou vodou, tobogány a řadou atrakcí vhodnými i pro děti.
Cena zahrnuje:Ubytování: 2-lůžková ložnice (u některých typů na otevřené galerii), obývací místnost s možností přistýlky, kuchyňský kout, hygienické zařízení, TV-SAT, klimatizace, terasa, elektrické vytápění.
Stravování:
polopenze formou švédského stolu v hotelu Termal.
Doprava:Vlastní.
Z Brna 360 km, z Prahy 520 km.
Speciální nabídka:Vstup do bazénů v komplexu Terme 3000 ZDARMA.
1 dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA.
Parkování ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 2 noci.
V místě pobytu se hradí:
pobytová taxa 2,00 €/os/noc, registrační poplatek 1 €/os pobyt.
Dětská cena na přistýlce platí při ubytování se 2 dospělými na pokoji. Dětská cena na lůžku platí při ubytování s 1 dospělým na pokoji.
Možný pobyt se psy za poplaek 8 €/noc.

Výběr ubytovací kapacity APARTMANY TROBENTICA ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 3,4,5,8 polopenze Vlastní apartmán 2990 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,8 polopenze Vlastní apartmán 2990 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Apartmány Trobentica

Fotogalerie

APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)APARTMANY TROBENTICA **** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: