Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) BUNGALOVY TERMAL***

Země:Slovinsko
Destinace:Panonske Terme
Lokalita:MORAVSKE TOPLICE
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:2 840
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

V severovýchodním cípu Slovinska, mezi hranicemi Rakouska, Maďarska a Slovinska, utvořilo Panonské moře obrovské bohatství termálních a minerálních pramenů. Byly objeveny náhodou při ropných vrtech v první polovině 20. století. Dnes se tu nachází pět termálních areálů - Terme 3000, Terme Radenci, Terme Ptuj, Terme Banovci a Terme Lendava. Tyto resorty ... více infonabízejí nejmodernější služby, převážně léčebné, klasické a zkrášlující procedury. Zdejší černá voda je unikátní svým složením a léčebními účinky.
Celá oblast je ideálním místem nejen pro trávení relaxační a lázeňské dovolené, ale i rodinné dovolené, pro milovníky sportu či pro poznávací pobyty za vínem a historií. Oblast je převážně vinařská a zemědělská, nacházejí se zde ale také historické památky, chráněné rezervace a národní parky. Zdejší mírné klima umožňuje téměř celoroční provozování různých sportovních aktivit, jako například turistika, pl

Informace o zájezdu

Poloha:bungalovy se nacházejí v oblasti známé bohatstvím termálních pramenů s ''černou vodou''. Zdejší venkovní i kryté bazény slouží hostům jak na relaxaci, tak na plavání.Vyznavači aktivní dovolené jistě ocení síť cyklotras, vynikající podmínky pro turistiku a procházky po zdejší krásné přírodě nebo 18ti jamkové golfové hřiště.
Vybavení:domky s doškovou střechou se nacházejí přímo v areálu Terme 3000 a vytvářejí vesničku. V každém domku jsou čtyři pokoje s vlastním vchodem a terasou. V zimě jsou vytápěné. Hostům je k dispozici restaurace a bazény v hotelu Termal (50-300 m od bungalovů).
Koupání:hosté bungalovů mohou využívat hotelový vnitřní bazén a vnější hotelový bazén s normální vodou a bazén s termální vodou u hotelu Termal. Termální komplex Terme 3000, který je komplexem s více než 30 venkovními i krytými bazény s normální, termální i černou vodou, tobogány a řadou atrakcí vhodnými i pro děti.
Cena zahrnuje:Ubytování: 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky (rozkládací křeslo), hygienické zařízení, TV-SAT.
Stravování:
polopenze formou švédského stolu v hotelu Termál.
Doprava:vlastní.
Z Brna 360 km, z Prahy 520 km.
Speciální nabídka:Vstup do bazénů hotelu Termál a do bazénů v komplexu Terme 3000 ZDARMA
Vstup do hotelových bazénů v celý příjezdový i odjezdový den ZDARMA.
Parkování v areálu ZDARMA.
Poznámka:Minimální délka pobytu 2 noci.
Možnost dokoupení cestovního pojištění.
V místě pobytu se hradí:
pobytová taxa 2,00 €/os/noc a registrační poplatek 1 €/os pobyt.
Možný pobyt se psy za poplatek 8 €/noc.

Výběr ubytovací kapacity BUNGALOVY TERMAL***

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 2840 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 2840 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Bungalovy

Fotogalerie

BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)BUNGALOVY TERMAL*** (Slovinsko - MORAVSKE TOPLICE)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.