Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

POUKAZY - prodloužení platnosti: (03.08.2021)

 

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali, že pokud jste doposud nevyužili poukazy vystavené naší cestovní kanceláří  TIPATOUR zájezdy za pobyty, které se nerealizovaly v loňském nebo letošním roce z důvodu koronaviru, nebo jste je stornovali sami z obav o své zdraví právě z důvodu koronaviru, budete je moct využít i na pobyty v příští sezóně!

Naše cestovní kancelář se rozhodla prodloužit možnost uplatnit poukazy nově až do 31.12. 2021, kdy už bude připravena kompletní nabídka naší cestovní kanceláře na rok 2022. V nabídce budou opět pobyty do  tuzemska, na Slovensko, do Chorvatska, Maďarska, Slovinska a Rakouska.

Tímto vstřícným krokem chceme umožnit všem, kteří tak doposud neučinili, využít poukazy a zabránit tak jejich propadnutí.           

Samozřejmě, že aktuálně můžete poukazy použít ještě i na pobyty v letošním roce – nejen pobyty v tuzemsku, ale i pobyty v Chorvatsku nebo v Maďarsku, které jsou pro naše občany stále ještě poměrně jednoduše dostupné (jen s podmínkou testu, případně vyplněním odjezdového/příjezdového formuláře) zatím bez nutnosti plného očkování.

Doufáme, že své poukazy plně využijete v letošní nebo příští sezóně!

 

TIPATOUR zájezdy, s.r.o.

 

 

>> Zpět do historie novinek <<

Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.