Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

CK Tipatour

Cestovní kancelář TIPATOUR zájezdy je nástupnickou organizací divize TIPATOUR, která byla založena v roce 1990, jako jedna z divizí akciové společnosti TIPA a patří mezi první soukromé cestovní kanceláře v České republice.

Za dobu své existence si naše cestovní kancelář vybudovala významné postavení mezi českými touroperátory. Počtem prodaných míst do Chorvatska, Maďarska, Česka a na Slovensko se řadí mezi středně velké cestovní kanceláře v ČR. V naší nabídce jsou i pobyty  v Rakousku a Slovinsku.

Prodej realizujeme nejen v síti vlastních poboček TIPATOUR v Praze, Třebíči, Jihlavě a Znojmě, ale dlouhodobě spolupracujeme s asi 630 smluvními partnery, kteří prodávají naše zájezdy po celé České republice i na Slovensku.

O spokojenosti našich zákazníků svědčí fakt, že řada z nich se k naší cestovní kanceláři každý rok vrací a svěřuje svůj odpočinek do naší péče.

Prodáváme nejen vlastní zájezdy, ale vyberete si u nás i z nabídky zájezdů ostatních velkých a specializovaných cestovních kanceláří. Kromě zájezdů poskytujeme řadu dalších turistických a informačních služeb - můžete si u nás zakoupit jízdenky, letenky a vstupenky na kulturní akce.

S případnými dotazy se na nás obracejte na info@tipatour.cz popřípadě navštivte naše pobočky, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem Vaší dovolené.

 

Cestovní kancelář  

TIPATOUR zájezdy, s.r.o.


sídlo společnosti: V zahradách 239, 675 21 Okříšky

vedení společnosti: Karlovo náměstí 22, 674 01 Třebíč

telefon: 568 840 463 , 222 246 063

IČ: 27743896, DIČ: CZ 27743896

zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu Brno, odd C, vložka 561 01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.